×
×

عامل اصلی شهادت شهید شیبک دستگیر شد

 • کد نوشته: 963
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 11 بازدید
 • ۰
 • به گزارش «تابناک»، سردار دوستعلی جلیلیان روز دوشنبه اظهار کرد: شب گذشته عامل اصلی شهادت شهید حسینعلی شیبک حین خروج از مرز در سراوان دستگیر شد. اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد. گفتنی است، ۲۲ اسفند پارسال تیم گشتی ماموران انتظامی مهرستان حین تامین امنیت مسیر ارتباطی به ۲ دستگاه خودرو مشکوک و حین اقدام […]

  عامل اصلی شهادت شهید شیبک دستگیر شد
 • عامل اصلی شهادت شهید شیبک دستگیر شد

  به گزارش «تابناک»، سردار دوستعلی جلیلیان روز دوشنبه اظهار کرد: شب گذشته عامل اصلی شهادت شهید حسینعلی شیبک حین خروج از مرز در سراوان دستگیر شد.

  اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

  گفتنی است، ۲۲ اسفند پارسال تیم گشتی ماموران انتظامی مهرستان حین تامین امنیت مسیر ارتباطی به ۲ دستگاه خودرو مشکوک و حین اقدام برای توقیف، سرنشینان خودروهای مشکوک به سمت ماموران تیراندازی کرده که با پاسخ قاطع مواجه شدند.

  در اثر این درگیری یکی از کارکنان انتظامی بنام استواریکم حسین شیبک مورد اصابت گلوله قرار گرفت و در حین انتقال به مرکز درمانی به فیض عظمای شهادت نائل شد.

  در این درگیری یکدستگاه خودرو تویوتا و یکدستگاه پژو از افراد مسلح که قاچاقچی مواد افیونی بودند توقیف و خودرویی که حامل بیش از یک تن مواد افیونی بر اثر تبادل آتش در درگیری دچار حریق و بیش از ۵۰۰ کیلو مواد مخدر کشف و ضبط و سوداگران مرگ با استفاده از تاریکی هوا و کوهستانی بودن منطقه متواری شدند.

  منبع :
  حتما بخوانید : گرامیداشت شهدای ایران در حمله تروریستی دمشق
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *