×
×

بیش از ۱۰۰ ضیافت افطاری ساده در مساجد کامیاران برپا شد

 • کد نوشته: 1080
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 12 بازدید
 • ۰
 • حجت‌الاسلام مهدی دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف تبلیغات اسلامی جریان سازی حرکت‌های مردمی است. وی افزود: با مشارکت مردم و خیرین و تشکل‌های مذهبی، بیش از ۱۰۰ افطاری ساده در مساجد، هیأت‌های شهرستان کامیاران در ماه مبارک رمضان برگزار شد. حجت الاسلام دهقانی تصریح کرد: سفره‌های افطاری ساده […]

  بیش از ۱۰۰ ضیافت افطاری ساده در مساجد کامیاران برپا
شد
 • حجت‌الاسلام مهدی دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف تبلیغات اسلامی جریان سازی حرکت‌های مردمی است.

  وی افزود: با مشارکت مردم و خیرین و تشکل‌های مذهبی، بیش از ۱۰۰ افطاری ساده در مساجد، هیأت‌های شهرستان کامیاران در ماه مبارک رمضان برگزار شد.

  حجت الاسلام دهقانی تصریح کرد: سفره‌های افطاری ساده با حضور اقشار مختلف مردم به ویژه نوجوانان و جوانان در مساجد منتخب و هیأت‌ها برپا شد.

  وی اظهار کرد: این سفره‌های افطاری ساده به همت خود مردم تهیه و در بین مردم روزه دار در هیأت‌ها و مساجد قرار می‌گرفت.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران خاطرنشان کرد: برپایی سفره‌های افطاری ساده یکی از توصیه‌های مهم مقام معظم رهبری بود که استقبال خوبی از این سفره‌ها توسط نوجوانان و جوانان به ویژه روزه اولی‌ها صورت گرفت.

  دهقانی ادامه داد: اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و قرآنی پیش از این افطاری ساده معنویت خاصی به مساجد می‌بخشد و مورد استقبال نوجوانان و جوانان نیز قرار می‌گیرد.

  وی با اشاره به برگزاری افطاری ساده در مساجد و هیأت‌ها در شهرستان کامیاران اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف تبلیغات اسلامی جریان سازی حرکت‌های مردمی است و لذا تمام فعالیت‌های ما در این راستا است که بتوانیم حرکت‌های مثبت مردمی را راه اندازی کرده و از آنها حمایت کنیم.

  منبع :
  حتما بخوانید : جشنواره پژوهش‌های کاربردی مسئله‌محور برگزار می‌شود
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *