×
×

ورود سامانه بارشی به استان قزوین

 • کد نوشته: 164
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 11 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/قزوین کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین گفت: تا بعدازظهر فردا در پاره‌ای مناطق شاهد بارش‌های رگباری، گاهی با رعدوبرق و وزش بادهای لحظه‌ای خواهیم بود، از ظهر چهارشنبه تا بعدازظهر پنج‌شنبه نیز در برخی ساعات شاهد بارش باران، گاهی رعدوبرق و وزش بادهای لحظه‌ای شدید با احتمال تگرگ هستیم. مهدی آخوندی در گفت‌وگو با ایسنا […]

  ورود سامانه بارشی به استان قزوین
 • ایسنا/قزوین کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین گفت: تا بعدازظهر فردا در پاره‌ای مناطق شاهد بارش‌های رگباری، گاهی با رعدوبرق و وزش بادهای لحظه‌ای خواهیم بود، از ظهر چهارشنبه تا بعدازظهر پنج‌شنبه نیز در برخی ساعات شاهد بارش باران، گاهی رعدوبرق و وزش بادهای لحظه‌ای شدید با احتمال تگرگ هستیم.

  مهدی آخوندی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: خروجی مدل‌های هواشناسی نشان می‌دهد تا بعدازظهر فردا، ۲۰ فروردین ماه، با توجه به گذر متناوب امواج حاصل از سامانه بارشی از منطقه، افزایش ابر را داریم و در پاره‌ای مناطق بارش‌های رگباری، گاهی با رعدوبرق و وزش بادهای لحظه‌ای پیش‌بینی می‌شود.  

  وی ادامه داد: با توجه به فصل بهار و رشد ابرهای همرفتی، ناپایداری‌ها به‌صورت محلی از شدت بیشتری برخوردار خواهند بود.

  کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین خاطرنشان کرد: از ظهر چهارشنبه، ۲۲ فروردین ماه، تا بعدازظهر پنج‌شنبه، ۲۳ فروردین ماه، نفوذ و استقرار سامانه بارشی را در استان داریم که موجب می‌شود در برخی ساعات شاهد بارش باران، گاهی رعد وبرق و وزش بادهای لحظه‌ای شدید با احتمال تگرگ باشیم.

  آخوندی بیان کرد: برای سامانه مذکور حتماً در روزهای آینده هشدارهای سطح زرد و نارنجی صادر خواهد شد.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *