×
×

۸۳ مصدوم در آتش‌سوزی شدید یک کارخانه

 • کد نوشته: 44574
 • خرداد ۲۲, ۱۴۰۳
 • 6 بازدید
 • ۰
 • به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، محمد اسماعیل توکلی با بیان گزارش نهایی مصدومان حادثه آتش سوزی در کارخانه لاستیک سازی در جاده شهریار نرسیده به سعیدآباد گفت: تعداد مصدومان در نهایت به ۸۳ نفر رسیده است. وی گفت: از این تعداد ۳۲ نفر توسط آمبولانس به مراکز درمانی منتقل شدند، که ۱۳ نفر […]

  ۸۳ مصدوم در آتش‌سوزی شدید یک کارخانه
 • ۸۳ مصدوم در آتش‌سوزی شدید یک کارخانه

  به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، محمد اسماعیل توکلی با بیان گزارش نهایی مصدومان حادثه آتش سوزی در کارخانه لاستیک سازی در جاده شهریار نرسیده به سعیدآباد گفت: تعداد مصدومان در نهایت به ۸۳ نفر رسیده است.

  وی گفت: از این تعداد ۳۲ نفر توسط آمبولانس به مراکز درمانی منتقل شدند، که ۱۳ نفر به بیمارستان فیاض بخش، شهدای یافت آباد ۵ نفر، بیمارستان سردار سلیمانی یک نفر، رسول اکرم یک نفر، امام خمینی شهریار چهار نفر، امام سجاد شهریار هشت نفر انتقال یافتند.

  رئیس اورژانس استان تهران گفت: ۳۷ نفر نیز توسط خودروی شخصی و آمبولانس کارخانه مربوطه به مراکز درمانی انتقال یافتند و ۱۴ نفر هم توسط کارشناسان اورژانس در محل درمان شدند

  توکلی گفت: این حادثه ساعت ۱۳ و ۲۹ دقیقه دوشنبه ۲۱ خرداد، به اورژانس ۱۱۵ استان تهران اعلام شده بود، که طی آن ۱۰ دستگاه آمبولانس و دو دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

  وی افزود: حال عمومی مصدومان خوب است.

  منبع :
  حتما بخوانید : این علائم نشان دهنده کمبود کلسیم در بدن است
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *