×
×

«گشت ارشاد» از شنبه در این استان هم فعال می‌شود

 • کد نوشته: 2364
 • فروردین ۲۳, ۱۴۰۳
 • 7 بازدید
 • ۰
 •  به گزارش تابناک، بنابر اطلاعیه فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه طرح عفاف و حجاب از روز شنبه ۲۵ فروردین‌ماه در استان کرمانشاه اجرا می‌شود. فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در اطلاعیه‌ای از آغاز طرح عفاف و حجاب از روز شنبه بیست و پنجم فروردین‌ماه در تمام معابر و اماکن عمومی استان کرمانشاه خبر داد که متن اطلاعیه […]

  «گشت ارشاد» از شنبه در این استان هم فعال می‌شود
 • «گشت ارشاد» از شنبه در این استان هم فعال می‌شود

   به گزارش تابناک، بنابر اطلاعیه فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه طرح عفاف و حجاب از روز شنبه ۲۵ فروردین‌ماه در استان کرمانشاه اجرا می‌شود.

  فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در اطلاعیه‌ای از آغاز طرح عفاف و حجاب از روز شنبه بیست و پنجم فروردین‌ماه در تمام معابر و اماکن عمومی استان کرمانشاه خبر داد که متن اطلاعیه به شرح زیر است.:

   
  فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ضمن تبریک عید سعید فطر و تقدیر از یکایک شما به سبب رعایت ارزش‌ها و موازین دینی و اخلاقی جامعه، به اطلاع می‌رساند که در چارچوب مطالبات عمومی  و بر اساس وظایف قانونی، طرح حجاب و عفاف از روز شنبه بیست و پنجم فروردین‌ماه در همه معابر و اماکن عمومی با جدیت  بیشتر دنبال خواهد شد.

  به همین سبب، از همه شهروندان به ویژه دختران و بانوان گرامی درخواست می‌شود به منظور رعایت قانون و حفظ ارزش‌های اخلاقی و هنجارهای ملی و مذهبی جامعه، حریم پر حرمت حجاب و عفاف را  آن گونه که شایسته است رعایت کنند.

  پلیس ضمن اطمینان از رعایت موازین اخلاقی و حریم عفاف توسط قاطبه شهروندان، یادآور می‌شود که ناگزیر براساس وظایف خویش با ناقضان قانون حجاب و عفاف برخورد قانونی می‌کند. از همین روی از آنان انتظار دارد که به ارزش‌های قانونی احترام بگذارند و کنش و پوشش خود را در آن چارچوب تنظیم کنند.

  منبع :
  حتما بخوانید : ادعاهای ضد ایرانی مقامات نظامی آمریکا
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *