×
×

کوثری: افزایش قیمت‌ها به حمله نظامی ربطی ندارد

 • کد نوشته: 2659
 • فروردین ۲۳, ۱۴۰۳
 • 9 بازدید
 • ۰
 • به گزارش «تابناک»، اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در خصوص پاسخ ایران به اسرائیل به خبرنگار جماران، گفت: بحث مقابله به مثل بر اساس یکسری پارامترها است؛ آن هم زمان، مکان و بررسی این دو موضوع است که در چه موقعی و در چه زمانی انجام شود که اثرگذاری آن بسیار بالا باشد. لذا ما […]

  کوثری: افزایش قیمت‌ها به حمله نظامی ربطی ندارد
 • کوثری: افزایش قیمت‌ها به حمله نظامی ربطی ندارد

  به گزارش «تابناک»، اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در خصوص پاسخ ایران به اسرائیل به خبرنگار جماران، گفت: بحث مقابله به مثل بر اساس یکسری پارامترها است؛ آن هم زمان، مکان و بررسی این دو موضوع است که در چه موقعی و در چه زمانی انجام شود که اثرگذاری آن بسیار بالا باشد. لذا ما باید مقداری تامل کنیم نه آنکه آنقدر زمان بگذرد تا مساله لوث شود. باید مدت زمان منطقی باشد و قطعا  یقینا که اطلاعات کلی آن را دارم با فرمایشات مقام معظم رهبری که تاکید بر این موضوع دارند؛ کاری کنیم که آنها از کار خود پشیمان شوند و این کار نیز باید عملی شود و می‌شود در حالیکه آن‌ها بسیاری از سفارت خانه‌های خود را تعطیل کردند باید نقطه‌ای انتخاب شود که هم اثر داشته باشد و باعث شادی مردم شود.

  وی در خصوص صبر استراتژیک، گفت: آن‌ها خودشان می‌دانند ما به این صورت عمل نمی‌کنیم. ما حرفی نمی‌زنیم یا اگر بزنیم حتما عمل می‌کنیم. 

  کوثری درباره افزایش ارز و کالاها بر اثر تاثیر حمله اسرائیل، گفت: افزایش ارز و کالاها با موضوع حمله نظامی ارتباطی ندارد و دولت باید در این مسئله حساسیت بیشتری بگذارد. درگیری‌ها برای امروز که نیست، بعد انقلاب تا امروز این مسئله ادامه داشته است. منافقین می‌آمدند وضعیت را ناامن می‌کردند و امروز نیز ادامه دارد، می‌خواهند ما نباشیم. در موضوع افزایش قیمت‌ها دولت باید رسیدگی کند.

  منبع :
  حتما بخوانید : گریه‌های شدید زاکانی در نماز عید فطر وایرال شد
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *