×
×

کاپیتان پرسپولیس تا اطلاع ثانوی محروم شد

 • کد نوشته: 1491
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 14 بازدید
 • ۰
 • کاپیتان پرسپولیس با دستور موقت کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از همراهی تیم خود تا اطلاع ثانوی محروم شد. به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسب گزارش مقامات رسمی مسابقه بین تیم های گل گهر و پرسپولیس از سری رقابت‌های لیگ برتر در هفته بیست‌ودوم در شهر سیرجان، تخلفاتی از […]

  کاپیتان پرسپولیس تا اطلاع ثانوی محروم شد
 • کاپیتان پرسپولیس تا اطلاع ثانوی محروم شد

  کاپیتان پرسپولیس با دستور موقت کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از همراهی تیم خود تا اطلاع ثانوی محروم شد.

  به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسب گزارش مقامات رسمی مسابقه بین تیم های گل گهر و پرسپولیس از سری رقابت‌های لیگ برتر در هفته بیست‌ودوم در شهر سیرجان، تخلفاتی از سوی امید عالیشاه، بازیکن پرسپولیس منعکس شده و از آنجایی که تخلفات حادث شده مبنی بر عدم رعایت ماده 71 مقررات انضباطی ناشی از نشر اکاذیب علیه داور مسابقه، در خور صدور قرار دستور موقت است. لذا به استناد ماده 100 مقررات انضباطی و تا صدور رأی مقتضی، عالیشاه از همراهی تیم خود محروم است و باید دفاعیات کتبی خود را ظرف مهلت 48 ساعت به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال کند.

  رأی صادره ظرف مهلت دو روز پس از ابلاغ قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف است.

   عالیشاه بعد از بازی با گل‌گهر گفته بود: «نمی‌دانم آقای بنیادی‌فر با من چه مشکلی دارد. اگر مشکلی داری بیا رو در رو بگو مشکل دارم. من را از کارت می‌ترسانی؟ می‌گویی کارت می‌دهم! موقعی که می‌خواهی صحبت کنی با احترام و با ادب صحبت کن. چاله میدان نیست، زمین فوتبال است.»

  کاپیتان پرسپولیس تا اطلاع ثانوی محروم شد

  منبع :
  حتما بخوانید : جزئیات درمان رایگان کودکان زیر ۷ سال
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *