×
×

پاکسازی مصلی و معابر اطراف با هزار و ۱۶۵ نیروی انسانی

 • کد نوشته: 2086
 • فروردین ۲۲, ۱۴۰۳
 • 14 بازدید
 • ۰
 • عکس آرشیوی است. به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، رضا محمدی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران ضمن عرض تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان در مورد تلاش‌های انجام شده برای عملیات پاکسازی مصلی و معابر اطراف در روز عید سعید فطر اظهار کرد: برای برگزاری این مراسم، شهرداری […]

  پاکسازی مصلی و معابر اطراف با هزار و ۱۶۵ نیروی
انسانی
 • پاکسازی مصلی و معابر اطراف با هزار و ۱۶۵ نیروی
انسانی

  عکس آرشیوی است.

  به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، رضا محمدی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران ضمن عرض تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان در مورد تلاش‌های انجام شده برای عملیات پاکسازی مصلی و معابر اطراف در روز عید سعید فطر اظهار کرد: برای برگزاری این مراسم، شهرداری منطقه ۷ شهر تهران از ۱۵ اسفند ماه فعالیت خود را آغاز و عوامل خدمات شهری منطقه ۷ روزانه با ۳۰ تا ۵۰ نفر نیروی انسانی به طور مستمر در این روزها فعالیت داشته اند. 

  وی افزود: برای برگزاری نماز عید سعید فطر باید کل محدوده مصلی و اتوبان شهید سلیمانی را  تحت پوشش قرار می‌دادیم، به همین دلیل فعالیت خود را مدتی قبل از مراسم شروع کردیم.

  او ادامه داد: ما فعالیت خود را از ۱۵ اسفند ماه آغاز کردیم و کارهای نظافت و رفت و روب توسط نیروهای زحمتکش خدمات شهری انجام شد. 

  محمدی با اشاره به این موضوع که دو روز پیش کار آماده سازی مراسم نماز عید سعید فطر به اتمام رسید، گفت: امروز برای نظافت محل مراسم و معابر اطراف محدوده را به ۵ پهنه تقسیم کردیم و تعداد هزار و ۱۶۵ نفر خدمت رسانی کردند. به طوری که ۸۲۹ نفر در حوزه خدمات شهری و ۳۳۶ نفر هم در حوزه پسماند خشک و اجرای طرح نوماند به فعالیت پرداختند.  

  وی در ادامه با اشاره به اینکه بعد از نماز و پذیرایی از نمازگزاران محترم، فعالیت پاکبانان شروع شد، تصریح کرد:  ما معمولا در مراسم‌هایی مثل روز قدس یا راهپیمایی ۲۲ بهمن در حین مراسم نیز کار نظافت را انجام می‌دهیم اما زمانی که نماز برگزار می‌شود، نمی‌توان به این روش خدمت‌رسانی کرد و ما امروز کار نظافت را بلافاصله پس از نماز باشکوه عید فطر آغاز کردیم و خوشبختانه تا پایان مراسم پذیرایی از نمازگزاران محترم فعالیت‌ پاکبانان و نیروهای خدماتی به پایان رسید. 

  مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران ادامه داد: ۵۰ دستگاه ماشین‌آلات تخصصی مکانیزه اعم از جاروی بزرگراهی، ماشین شستشو، ماشین جمع‌آوری و حمل پسماند و همچنین ۱۰۵ دستگاه ماشین نوماند مخصوص جمع‌آوری پسماند خشک در روز عید فطر به فعالیت پرداختند. ضمن اینکه ۱۵۰۰ کیلو کیسه مخصوص پسماند خشک و پسماند تر نیز در روز عید فطر توزیع شد. 

  منبع :
  حتما بخوانید : نماز عید فطر در حرم حضرت معصومه (س)
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *