×
×

نتانیاهو: کلید پیروزی بر حماس، ورود به رفح است

 • کد نوشته: 1527
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 9 بازدید
 • ۰
 • به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا از شبکه الجزیره قطر، نتانیاهو افزود که روز دوشنبه گزارش مفصلی در خصوص مذاکرات قاهره و پیشنهاد آمریکا برای آزادی اُسرا در غزه دریافت کرده است. وی در ادامه سخنانش گفت: همواره در راستای تحقق اهدافمان در حال فعالیت هستیم و نخستین هدف آزادی کل ربوده‌شدگان و دستیابی […]

  نتانیاهو: کلید پیروزی بر حماس، ورود به رفح است
 • نتانیاهو: کلید پیروزی بر حماس، ورود به رفح است

  به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا از شبکه الجزیره قطر، نتانیاهو افزود که روز دوشنبه گزارش مفصلی در خصوص مذاکرات قاهره و پیشنهاد آمریکا برای آزادی اُسرا در غزه دریافت کرده است.

  وی در ادامه سخنانش گفت: همواره در راستای تحقق اهدافمان در حال فعالیت هستیم و نخستین هدف آزادی کل ربوده‌شدگان و دستیابی به پیروزی کامل بر حماس است.

  نتانیاهو تأکید کرد: برای پیروزی بر حماس نیازمند وارد شدن به رفح و از میان بردن گردان‌های تروریستی در این منطقه هستیم و این عملیات انجام و زمان آن نیز مشخص می‌شود.

  این درحالی است که «متیو میلر» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، روز دوشنبه ادعا کرد که واشنگتن در مورد تاریخ حمله اسرائیل به رفح اطلاعی ندارد.

  به گزارش ایرنا، میلر در یک نشست مطبوعاتی به خبرنگاران گفت که واشنگتن به هیچ وجه نمی‌خواهد شاهد تهاجم گسترده به رفح به عنوان آخرین پناهگاه آوارگان فلسطینی در غزه باشد.

  میلر توضیح داد:ما برای اسرائیل روشن کرده‌ایم که به اعتقاد ما تهاجم نظامی همه جانبه به رفح تأثیر بسیار مضری بر این غیرنظامیان خواهد داشت و در نهایت به امنیت اسرائیل آسیب خواهد رساند.

  منبع :
  حتما بخوانید : وضعیت لایحه عفاف و حجاب در مجلس
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *