×
×

مهاجری: سر پل‌صراط یقه شورای‌ نگهبان را خواهم گرفت

 • کد نوشته: 1437
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 13 بازدید
 • ۰
 • به گزارش «تابناک»، محمد مهاجری در واکنش به عملکرد سید ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم، در یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت: آقای رئیس جمهور! سلام آنقدر اسکل نیستم که گمان کنم این نوشته را به شما نشان می‌دهند. آدمها و آدمکهای تازه‌به‌دوران رسیده و بی‌خاصیتی که گرد شیرینی قدرت شما جمع شده اند، هزاران […]

  مهاجری: سر پل‌صراط یقه شورای‌ نگهبان را خواهم گرفت
 • مهاجری: سر پل‌صراط یقه شورای‌ نگهبان را خواهم گرفت

  به گزارش «تابناک»، محمد مهاجری در واکنش به عملکرد سید ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم، در یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت:

  آقای رئیس جمهور! سلام

  آنقدر اسکل نیستم که گمان کنم این نوشته را به شما نشان می‌دهند. آدمها و آدمکهای تازه‌به‌دوران رسیده و بی‌خاصیتی که گرد شیرینی قدرت شما جمع شده اند، هزاران حرف به دردبخور را سانسور می کنند تا نشنوید و ندانید. اما روی یخ می نویسم. درست مثل شما که صدها دستور را روی یخ می‌نویسید! به همان سرعتی که می‌نویسید، آب می‌شود و می‌رود پی کارش.

  شما رئیس جمهور خوبی نیستید. این را نه فقط خیل مردمی که صدها وعده وقول عمل‌نشده شما را شنیدند، که حتی بعضی از دولتی‌ها هم می‌گویند.حتی هم‌لباسان شما و همدرسهای‌تان در مدرسه حقانی هم می‌گویند.

  به جدتان قسم قصد متلک‌گفتن و تکه‌انداختن ندارم. صاف و صریح می‌گویم. سر پل‌صراط یقه آقایان شورای‌نگهبان را به خاطر تاییدصلاحیت شما خواهم گرفت، اما الان که رئیس جمهورید، معتقدم با همه ضعفهایتان باید کمک کرد. نه بخاطر خودتان بلکه به خاطر مردمی که با سکه ۴۶ میلیونی و دلار ۶۵ هزار تومانی، انا لله واناالبه‌راجعون می‌خوانند و برای آینده زندگی خود و بچه‌هاشان تپش قلب می‌گیرند.

  انتخابات مجلس دوازدهم نشان داد خیلی از مردم امیدشان به بهبود را از راه صندوق رای نمی‌دانند. شاید از الان اراده ای بر این تعلق گرفته باشد که شما در سال ۱۴۰۴ هم رئیس‌جمهور بمانید. مبارکتان باشد. شاید از اینکه با مشارکت ضعیف‌تر از اسفند ۱۴۰۲ رئیس جمهور شوید، کک‌تان نگزد. همین‌هایی که الان اوضاع را برای شما بزک می‌کنند، آن روز هم بلدند چه کنند. با چشم بندی چنان اوضاع را خوشگل و تودل‌برو می‌نمایانند که قند توی دلتان آب شود، اما…

  اما همین افراد دارند از نردبان شما بالا می‌روند. شما اهل سیاست نبوده‌اید و نیستید. بازی‌های سیاست را نمی‌دانید و اصلا پدرسوختگی‌های سیاسی به گروه خون‌تان نمی‌خورد. به همین دلیل روزی متوجه خواهید شد که بالا رفته ها از نردبان شما، پله های نردبان را خرد کرده‌اند و قربانی اصلی‌اش شما بودید. دلتان را به این خوش می‌کنند که رئیس‌جمهورید اما اجازه و قدرت هیچ کاری را ندارید.

  می‌بینید خیمه‌شب‌بازی اطرافیانتان را؟ این روزها هرکس از دولت انتقاد کند، می چسبانندش به حمله اسرائیل. بعدش یک انگ می زنند به او، که آی ایهاالناس، این دارد توی زمین دشمن بازی می کند! طفلکی ها نمی دانند که اگر قرار باشد بجنگیم، مردجنگی می‌خواهیم که در این دولت با قحط چنان‌مردانی مواجهیم. آرزو نمی کنم که جنگی در بگیرد اما اگر چنان شد، خواهید دید بی‌خاصیت‌هایی که اطرافتان می‌پلکند، به سوراخ موش پناه خواهند برد.

  آقای رئیسی! شامورتی بازی این روزهای‌شان را ببینید. در قصه چای‌دبش چون وزیر سابق جهاد از خودشان بود نگذاشتند شما برخورد کنید. در افزایش قیمت دلار و سکه و رسوایی بورس هم نمی‌گذارند با وزیر اقتصاد برخورد کنید. در حوزه مخابرات و ارتباطات و نیز حوزه فرهنگ، اجازه نمی دهند دست از پا خطا کنید.

  امثال من عمرمان را کرده ایم. سودای قدرت هم نداریم. اتفاقا اگر مجیز شما را بگوییم قدر می‌بینیم و بر صدر می‌نشینیم. اما دل‌مان می‌سوزد برای ملتی که شما رئیس‌جمهورش هستید. خدا کند قبل از آنکه اجل قدرت‌تان سر برسد، حرف حساب منتقدان را بشنوید و در مقابل بدگویی های اطرافیان‌تان علیه منتقدان برای آنها بایستید. اگر نایستادید هم باکی نیست. هرکس به شرافت قلمش قسم خورده باشد از این بازیها نمی هراسد.
  ایام به‌کام و دوران‌تان مستدام!

  منبع :
  حتما بخوانید : کنسول یا pc؟ مقایسه تجربه بازی و قیمت
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *