×
×

محکومیت هتل مشهور در بندرعباس

 • کد نوشته: 873
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 12 بازدید
 • ۰
 •   به گزارش تابناک به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، هتل پنج ستاره در بندرعباس به دلیل تخلفات زیاد به پرداخت ۱۹ میلیارد و ۱۲۹ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. کیومرث حسن‌پور گفت: پرونده تخلف یک هتل به دلیل درج نکردن قیمت، رعایت نکردن دستورالعمل بهداشتی و فروش کالاهای تاریخ مصرف […]

  محکومیت هتل مشهور در بندرعباس
 • محکومیت هتل مشهور در بندرعباس

   

  به گزارش تابناک به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، هتل پنج ستاره در بندرعباس به دلیل تخلفات زیاد به پرداخت ۱۹ میلیارد و ۱۲۹ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

  کیومرث حسن‌پور گفت: پرونده تخلف یک هتل به دلیل درج نکردن قیمت، رعایت نکردن دستورالعمل بهداشتی و فروش کالاهای تاریخ مصرف گذشته به ارزش یک میلیارد و ۹۱۲ میلیون ریال در شعبه چهارم بدوی تعزیرات حکومتی بندرعباس رسیدگی شد.

  مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان افزود: شعبه پس از رسیدگی به پرونده و با توجه به مستندات، اتهامات انتسابی را محرز و مدیر هتل را به پرداخت ۱۹ میلیارد و ۱۲۹ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

  به گفته حسن پور، در گشت مشترک ویژه ماه مبارک رمضان و عید نوروز رئیس شعبه تعزیرات حکومتی، بازرسان ادارات کل صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی و گردشگری و مرکز بهداشت، با مشاهده تخلفات یک هتل مشهور در بندرعباس، پرونده را تشکیل و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

   

  منبع :
  حتما بخوانید : به حمله اسرائیل ‌پاسخ پشیمان‌کننده خواهیم داد
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *