×
×

محور کندوان در جاده چالوس یک‌طرفه شد

 • کد نوشته: 2134
 • فروردین ۲۲, ۱۴۰۳
 • 17 بازدید
 • ۰
 • به گزارش «تابناک»، سرگرد محمد احمدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تصمیم تا زمان تخلیه بار ترافیکی این جاده کوهستانی و پرتردد از سوی پلیس راه فراجا و مازندران اتخاذ و اجرا می‌شود. وی به رانندگان سفارش کرد که قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله رعایت فاصله طولی و […]

  محور کندوان در جاده چالوس یک‌طرفه شد
 • محور کندوان در جاده چالوس یک‌طرفه شد

  به گزارش «تابناک»، سرگرد محمد احمدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تصمیم تا زمان تخلیه بار ترافیکی این جاده کوهستانی و پرتردد از سوی پلیس راه فراجا و مازندران اتخاذ و اجرا می‌شود.

  وی به رانندگان سفارش کرد که قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله رعایت فاصله طولی و توجه کافی به جلو را در این مسیر کوهستانی و پرتردد کشور رعایت کنند تا خاطره خوبی از سفرشان رقم بزنند.

  احمدی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته حادثه اعم از سوانح جاده ای و حوادث طبیعی قهری در این جاده شمال ایران گزارش نشده است.

  مسیر کرج – چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت به خطه شمال کشور شامل استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن مسافت در تمام فصول به ویژه نوروز با استقبال مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.

  جاده کرج – چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که ۸۰ کیلومتر مربوط به کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

  برابر آمار ثبت شده روزانه به طور میانگین در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می‌کنند که در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار می‌رسد.

  منبع :
  حتما بخوانید : جواب مدیرعامل پرسپولیس به نکونام: جوادجون نرخ دلار رو
  میدونه!
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *