×
×

لوفت‌هانزا تعلیق پروازهایش به ایران را تمدید کرد

 • کد نوشته: 2446
 • فروردین ۲۳, ۱۴۰۳
 • 10 بازدید
 • ۰
 •  به گزارش تابناک، در حالی که شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا پروازهای خود را به مدت یک روز به ایران تعلیق کرده بود، یک سخنگوی این شرکت امروز پنجشنبه به رویترز گفت که پروازهای روزانه از فرانکفورت به تهران به دلایل امنیتی تا ۱۳ آوریل (۲۵ فروردین) لغو شدند. خبرگزاری رویترز به نقل از این سخنگو اضافه […]

  لوفت‌هانزا تعلیق پروازهایش به ایران را تمدید کرد
 • لوفت‌هانزا تعلیق پروازهایش به ایران را تمدید کرد

   
  به گزارش تابناک، در حالی که شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا پروازهای خود را به مدت یک روز به ایران تعلیق کرده بود، یک سخنگوی این شرکت امروز پنجشنبه به رویترز گفت که پروازهای روزانه از فرانکفورت به تهران به دلایل امنیتی تا ۱۳ آوریل (۲۵ فروردین) لغو شدند.

  خبرگزاری رویترز به نقل از این سخنگو اضافه کرد که این تصمیم چند روز پیش اتخاذ شد تا از ماندن خدمه این شرکت هواپیمایی در طول شب در تهران جلوگیری شود.

  توضیح هواپیمایی آلمان درباره لغو پروازهایش به ایران | لوفت‌هانزا بی‌خیال سفر به ایران شد؟
  یک سخنگوی لوفت‌هانزا پیش از این به رویترز گفته بود: ما دائما وضعیت خاورمیانه را زیر نظر داریم و با مقامات در تماس نزدیک هستیم. ایمنی میهمانان و خدمه ما اولویت اصلی لوفت‌هانزاست.

  رسانه‌ها به نقل از مقام‌های آگاه آمریکایی گزارش داده‌اند که تهران به تلافی حمله هوایی به کنسولگری ایران در دمشق به اهداف اطلاعاتی یا نظامی داخل اسرائیل حمله خواهد کرد و واشنگتن نگران این موضوع است.

  «منابع آگاه» به سی ‌ان ‌ان گفتند که بر اساس ارزیابی اطلاعاتی آمریکا، ایران از چندین گروه شبه‌ نظامی نیابتی خود خواسته که در این هفته به صورت همزمان و با استفاده از پهپاد و موشک یک حمله‌ گسترده علیه اسرائیل انجام دهند.

   منبع: ایرنا

  منبع :
  حتما بخوانید : از بین بردن سفیدی مو با این روغن
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *