×
×

عراق ارسال سوخت به غزه را از سر می‌گیرد

 • کد نوشته: 716
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 11 بازدید
 • ۰
 • به گزارش تابناک، محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که عراق با ارسال ۱۰ میلیون لیتر سوخت به نوار غزه برای حمایت از مردم فلسطین موافقت کرده است. بر اساس این گزارش، عراق همچنین پذیرفته است که مجروحان فلسطینی غزه را بپذیرد و آنها را در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی این کشور […]

  عراق ارسال سوخت به غزه را از سر می‌گیرد
 • به گزارش تابناک، محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که عراق با ارسال ۱۰ میلیون لیتر سوخت به نوار غزه برای حمایت از مردم فلسطین موافقت کرده است.

  بر اساس این گزارش، عراق همچنین پذیرفته است که مجروحان فلسطینی غزه را بپذیرد و آنها را در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی این کشور درمان کند.

  گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ (۲۴ نوامبر ۲۰۲۳) آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل برقرار شد.

  این وقفه در جنگ، هفت روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر (اول دسامبر ۲۰۲۳) آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت.

  این رژیم برای جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

  منبع :
  حتما بخوانید : دیدار و تبریک نوروزی مدیرعامل محترم با همکاران ستادی
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *