×
×

طعنه وزیر ورزش ایران پول‌های فوتبال عربستان

 • کد نوشته: 1240
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 14 بازدید
 • ۰
 • کیومرث هاشمی، وزیر ورزش و جوانان در جلسه با مدیران باشگاه‌های لیگ برتری و فدراسیون فوتبال به مسائل مهم و کلیدی آنها رسیدگی کرد. به گزارش تابناک ورزشی؛ هاشمی گفت: برای اینکه فوتبال به استانداردهای لازم و بین المللی برسد باید یکسری تصمیمات گرفته شود هر کشوری توانسته خودش را به استانداردها برساند به ثبات […]

  طعنه وزیر ورزش ایران پول‌های فوتبال عربستان
 • کیومرث هاشمی، وزیر ورزش و جوانان در جلسه با مدیران باشگاه‌های لیگ برتری و فدراسیون فوتبال به مسائل مهم و کلیدی آنها رسیدگی کرد.

  به گزارش تابناک ورزشی؛ هاشمی گفت: برای اینکه فوتبال به استانداردهای لازم و بین المللی برسد باید یکسری تصمیمات گرفته شود

  هر کشوری توانسته خودش را به استانداردها برساند به ثبات رسیده است. حتی عربستان که سرمایه‌گذاری سنگینی کرده ، بدون رعایت استانداردها به مشکل می‌خورد.

  وزیر ورزش افزود: اگر برای حل مشکل سرخابی ها چند جلسه می‌گذارم به خاطر این است که به استانداردهای لازم نرسیدیم.

  کیومرث هاشمی در بخش دیگری از این جلسه با مدیران باشگاهی لیگ برتری گفت: عربستان قطعا در آینده با مشکل روبرو می شود چون فیرپلی مالی را نادیده گرفته است. شاید برای برخی سرمایه‌گذاری در فوتبال عربستان جالب توجه باشد و هزینه‌ای که در فوتبال ایران و عربستان می‌شود را مقایسه می‌کنند. شاید الان به نوعی این مسئله برای تیم‌های عربستانی جذاب است ولی قطعا در آینده با مشکلات عدیده‌ای مواجه خواهند شد چون موضوع فیرپلی مالی را نادیده گرفته‌اند.

  منبع :
  حتما بخوانید : آخرین وضعیت ترافیکی جاده چالوس
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *