×
×

دولت نتانیاهو با توقف جنگ غزه سقوط می‌کند

 • کد نوشته: 849
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 15 بازدید
 • ۰
 •  به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، فرمانده کل ارتش گفت: جنگ غزه شیشه عمر نتانیاهو است که با توقف آن دولت او سقوط می‌کند.  امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش روز دوشنبه – ۲۰ فروردین ماه – در حاشیه همایش علمی اندیشه‌های دفاعی نظامی سپهبد شهید علی صیاد شیرازی که در دانشگاه […]

  دولت نتانیاهو با توقف جنگ غزه سقوط می‌کند
 • دولت نتانیاهو با توقف جنگ غزه سقوط می‌کند

   به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، فرمانده کل ارتش گفت: جنگ غزه شیشه عمر نتانیاهو است که با توقف آن دولت او سقوط می‌کند.
   

  امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش روز دوشنبه – ۲۰ فروردین ماه – در حاشیه همایش علمی اندیشه‌های دفاعی نظامی سپهبد شهید علی صیاد شیرازی که در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش برگزار شد، درباره عقب نشینی رژیم صهیونیستی از بخش‌هایی از غزه اظهار داشت: عقب نشینی صهیونیست‌ها از بخش‌هایی از غزه جزء تاکتیک‌های آنهاست به گونه‌ای که اکنون به بمباران روی آورده‌اند.

  وی با بیان اینکه ادامه حیات نتانیاهو به ادامه جنگ غزه وابسته است، تصریح کرد: در صورت توقف جنگ غزه، به احتمال قریب به یقین دولت نتانیاهو سقوط خواهد کرد برای همین، این جنگ شیشه عمر او است.

  فرمانده کل ارتش افزود: نتانیاهو ۶ ماه با حمایت تمام قد آمریکا به آب و آتش زده، ولی به هیچ دستاوردی دست نیافته است. قرار بود اسرا را آزاد کند و حماس را از بین ببرد که موفق نشد.

  سرلشکر موسوی درباره تبیین و تشریح ویژگی‌ها و شخصیت برجسته شهید صیاد شیرازی نیز گفت: در کتاب‌های درسی و دوره‌های آموزشی و پرورشی بسیار می‌توان از ظرفیت‌های دفاع مقدس، دفاع از حرم و از جمله شخصیت‌های الگویی، چون شهید صیاد شیرازی به عنوان الگوی‌های موفق برای پرورش نسل‌های آینده استفاده کرد.

  سپهبد شهید علی صیاد شیرازی در صبحگاه ۲۱ فروردین ماه سال ۱۳۷۸ توسط گروهک منفور و مزدور منافقین هدف قرار گرفت و به شهادت، که آرزوی دیرینه او بود، رسید.

  منبع :
  حتما بخوانید : قالیباف: مجلس درباره وضعیت ارز و دارو جلسه می‌گذارد
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *