×
×

حمله شدید در لهستان به قلی‌زاده؛ گرانترین و بدترین!

 • کد نوشته: 2050
 • فروردین ۲۲, ۱۴۰۳
 • 10 بازدید
 • ۰
 •  رسانه‌های لهستانی از خرید علی قلی‌زاده به عنوان گران‌ترین خرید تاریخ لیگ این کشور به شدت انتقاد کردند. به گزارش تابناک ورزشی؛ سایت «sportowy24» لهستان در مورد عملکرد قلی‌زاده در فوتبال این کشور نوشت: قلی‌زاده که دچار مصدومیت شده، دیدار روز یکشنبه لخ پوزنان مقابل شزچین را از روی سکوها تماشا کرد. مطابق اطلاعات غیررسمی، […]

  حمله شدید در لهستان به قلی‌زاده؛ گرانترین و بدترین!
 •  رسانه‌های لهستانی از خرید علی قلی‌زاده به عنوان گران‌ترین خرید تاریخ لیگ این کشور به شدت انتقاد کردند.

  به گزارش تابناک ورزشی؛ سایت «sportowy24» لهستان در مورد عملکرد قلی‌زاده در فوتبال این کشور نوشت: قلی‌زاده که دچار مصدومیت شده، دیدار روز یکشنبه لخ پوزنان مقابل شزچین را از روی سکوها تماشا کرد. مطابق اطلاعات غیررسمی، باشگاه لخ پوزنان برای جذب او 1.8 میلیون یورو پرداخت کرد که رکورد نقل‌وانتقالات این باشگاه و همچنین لیگ لهستان را شکست. با این حال قلی‌زاده نه گلی زد و نه پاس گلی داد.

   دیگر رسانه کشور لهستان یعنی سایت «sport-tvp»، با انتقاد از عملکرد قلی‌زاده نوشت: این بازیکن با مصدومیت وارد پوزنان شد و قرار بود خریدی بزرگ برای لخ پوزنان باشد، اما گوشه‌ای از مهارت‌های خودش را نشان نداد. 

  هواداران لخ ادعا می‌کنند که قلی‌زاده یکی از بدترین خریدهای تاریخ باشگاه بوده است. قلی‌زاده 10 بار در لیگ برتر به میدان رفت و آن‌گونه که شواهد نشان می‌دهد، فصل را بدون هیچ دستاوردی به پایان می‌رساند.

  منبع :
  حتما بخوانید : انتقاد شدید آیت‌الله علم‌الهدی از چالش بدحجابی‌
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *