×
×

حملات هوایی رژیم اسرائیل به غزه در روز عید فطر

 • کد نوشته: 1933
 • فروردین ۲۲, ۱۴۰۳
 • 12 بازدید
 • ۰
 • به گزارش تابناک از خبرگزاری آناتولی، ارتش رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) در بیانیه‌ای اعلام کرد که ده‌ها حمله هوایی به بخش‌های مختلف نوار غزه، انجام داده است. در این بیانیه آمده است: طی ۲۴ ساعت گذشته هواپیماهای جنگی و نیروی هوایی، ده‌ها هدف را در مناطق مختلف غزه مورد حمله قرار دادند. در این بیانیه […]

  حملات هوایی رژیم اسرائیل به غزه در روز عید فطر
 • حملات هوایی رژیم اسرائیل به غزه در روز عید فطر

  به گزارش تابناک از خبرگزاری آناتولی، ارتش رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) در بیانیه‌ای اعلام کرد که ده‌ها حمله هوایی به بخش‌های مختلف نوار غزه، انجام داده است.

  در این بیانیه آمده است: طی ۲۴ ساعت گذشته هواپیماهای جنگی و نیروی هوایی، ده‌ها هدف را در مناطق مختلف غزه مورد حمله قرار دادند.

  در این بیانیه با هدف توجیه هئف قراردادن غیرنظامیان در روز عید فطر ادعا شده است که مناطق هدف حمله شامل «مناطق نظامی، سکوهای پرتاب موشک و منافذ تونل» بوده است.

    پس از گذشت ۶ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به غزه، این رژیم روز به روز بیشتر در بحران های داخلی و خارجی خود فرو می رود.

  رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل عام، ویرانی، جنایت های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

  رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۶ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وا دارد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

  منبع :
  حتما بخوانید : عارضه‌های پوستی که ریشه در سبک تغذیه ناسالم دارند
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *