×
×

جواب مدیرعامل پرسپولیس به نکونام: جوادجون نرخ دلار رو میدونه!

 • کد نوشته: 2113
 • فروردین ۲۲, ۱۴۰۳
 • 8 بازدید
 • ۰
 • ادبیات رضا درویش در مصاحبه‌ها کم‌کم سوژه خبرنگاران ورزشی و فضای مجازی می‌شود.  به گزارش تابناک ورزشی؛ مدیرعامل پرسپولیس در واکنش به این موضوع که نکونام اعلام کرده است یک باشگاه سه میلیون دلار در نیم‌فصل هزینه کرده و احتمالاً‌ منظور او پرسپولیس بوده است، تأکید کرد: یقیناً «جواد جون» هم اطلاع دارد و هم […]

  جواب مدیرعامل پرسپولیس به نکونام: جوادجون نرخ دلار رو
میدونه!
 • ادبیات رضا درویش در مصاحبه‌ها کم‌کم سوژه خبرنگاران ورزشی و فضای مجازی می‌شود. 

  به گزارش تابناک ورزشی؛ مدیرعامل پرسپولیس در واکنش به این موضوع که نکونام اعلام کرده است یک باشگاه سه میلیون دلار در نیم‌فصل هزینه کرده و احتمالاً‌ منظور او پرسپولیس بوده است، تأکید کرد: یقیناً «جواد جون» هم اطلاع دارد و هم قیمت دلار را می‌داند. ما کلاً دو بازیکن گرفتیم و با شناختی که از او دارم به نظرم منظور او پرسپولیس نیست.

  مدیرعامل پرسپولیس در مورد محرومیت امید عالیشاه نیز تأکید کرد: خیلی جالب است. او مصاحبه کرده، اما جالب است نظراتش از طرف تمام کارشناسان تأیید شد. داور یک پنالتی به نفع ما نگرفت و خطا روی ترابی هم حداقل اخراج داشت. نه تنها کارت نداد بلکه اصلاً خطا نگرفت. حالا باید بازیکن محروم شود یا داور؟ همه اینها برمی‌گردد به اینکه یک افکاری وجود دارد که بر نمی‌تابد پرسپولیس به روندش ادامه دهد. مثل همان کسانی که می‌گویند چرا بازیکنان را تمدید نکردید.

  منبع :
  حتما بخوانید : ترافیک سنگین در تمام محورهای برون شهری
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *