×
×

بارندگی‌های رگباری و شدید میهمان آخر هفته گیلان

 • کد نوشته: 1380
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 13 بازدید
 • ۰
 • به گزارش تابناک، آرش نبی‌زاده روز سه‌شنبه در گفت و گو با  ایرنا اظهار کرد: هشدار هواشناسی برای آخر هفته از بعدازظهر چهارشنبه تا پیش ازظهر جمعه است که بر این اساس بارندگی بعضی مناطق رگباری و شدید، موقتی خیلی شدید به ویژه در ارتفاعات و دامنه‌ها، وزش باد، مه‌آلودگی، رعد و برق، در نقاط […]

  بارندگی‌های رگباری و شدید میهمان آخر هفته گیلان
 • بارندگی‌های رگباری و شدید میهمان آخر هفته گیلان

  به گزارش تابناک، آرش نبی‌زاده روز سه‌شنبه در گفت و گو با  ایرنا اظهار کرد: هشدار هواشناسی برای آخر هفته از بعدازظهر چهارشنبه تا پیش ازظهر جمعه است که بر این اساس بارندگی بعضی مناطق رگباری و شدید، موقتی خیلی شدید به ویژه در ارتفاعات و دامنه‌ها، وزش باد، مه‌آلودگی، رعد و برق، در نقاط مستعد تگرگ و کاهش نسبی دما به طور متوسط بین چهار تا هشت درجه سلسیوس پیش‌بینی شده‌است.

  وی عنوان کرد: آبگرفتگی و بالاآمدن سطح آب رودخانه‌ها، مسیل‌ها، جاری شدن سیلاب، طغیان رودخانه‌ها و کاهش دید افقی از مخاطرات فعالیت این سامانه بارشی است از اینرو ضروری است تا تمهیدات لازم اتخاذ شود.

  کارشناس هواشناسی گیلان بیان کرد: خودداری از توقف، استقرار و برپایی چادرهای مسافرتی در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها، اجتناب از فعالیت‌های کوهنوردی، پناه‌گیری در مکان‌های امن و سرپوشیده هنگام وقوع رعد و برق، تگرگ و احتیاط در ترددهای جاده‌ای مورد تاکید است.

  وی اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته هم اسب‌وونی تالش با ۲ درجه سلسیوس کمترین و فومن و املش با ۲۰ درجه بیشترین دمای استان گیلان را به خود اختصاص داده‌اند دمای فعلی رشت ۱۴ درجه و رطوبت ۸۸ درصد است.

  کارشناس هواشناسی استان گیلان بیان کرد: دریا امروز برای فعالیت‌های دریانوردی مناسب است اما از فردا تا جمعه به تدریج نامناسب خواهد شد.

  منبع :
  حتما بخوانید : تشریح برنامه‌های قوه قضاییه به‌منظور تحقق شعار سال/ ثبت
  شکایت ۵۱۰۰ تن از کوروش کمپانی/ آخرین وضعیت پرونده سالار آقاخانی و
  پرونده زمین ۱۰۰۰ میلیاردی حوزه علمیه ازگل/ تشکیل دو پرونده درباره
  آبگرفتگی‌های اخیر در اهواز/ خداحافظی ستایشی از سمت سخنگویی قوه
  قضاییه
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *