×
×

بارش باران و برف در بیشتر مناطق کشور در تعطیلات عید فطر

 • کد نوشته: 1542
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 17 بازدید
 • ۰
 • به گزارش «تابناک» به نقل از سازمان هواشناسی، روز سه‌شنبه (۲۱ فروردین) در شمال‌غرب و غرب کشور و برخی مناطق جنوب‌غرب بارش باران پیش‌بینی می‌شود که در برخی مناطق امتداد زاگرس جنوبی و در استان فارس و کرمان بارش‌ها به صورت پراکنده خواهد بود. روز چهارشنبه (۲۲ فروردین) با ورود سامانه بارشی و با تقویت […]

  بارش باران و برف در بیشتر مناطق کشور در تعطیلات عید
فطر
 • بارش باران و برف در بیشتر مناطق کشور در تعطیلات عید
فطر

  به گزارش «تابناک» به نقل از سازمان هواشناسی، روز سه‌شنبه (۲۱ فروردین) در شمال‌غرب و غرب کشور و برخی مناطق جنوب‌غرب بارش باران پیش‌بینی می‌شود که در برخی مناطق امتداد زاگرس جنوبی و در استان فارس و کرمان بارش‌ها به صورت پراکنده خواهد بود.

  روز چهارشنبه (۲۲ فروردین) با ورود سامانه بارشی و با تقویت فعالیت آن در غرب و شمال‌غرب، برخی مناطق مرکزی کشور، غرب سواحل دریای خزر و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و غربی شامل استان‌های زنجان، قزوین، البرز و تهران بارش باران، گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید پیش‌بینی شده است.

  روز چهارشنبه در ارتفاعات البرز مرکزی و در استان‌های تهران، البرز و مازندران بارش برف رخ خواهد داد؛ در این روز بارش‌ها در لرستان، شمال‌شرق خوزستان، غرب اصفهان، شمال چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه، کردستان، همدان، زنجان و البرز شدت خواهد داشت.

  روز پنجشنبه (۲۲ فروردین) سامانه بارشی در نیمه شمالی کشور فعال خواهد بود و در شمال‌غرب، برخی مناطق غرب کشور، ارتفاعات و دامنه‌های البرز، استان‌های ساحلی دریای خزر، شمال‌شرق و برخی مناطق شرق کشور بارش باران و در ارتفاعات البرز مرکزی بارش برف رخ می‌دهد.

  شدت بارش‌ها روز پنجشنبه در استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران و ارتفاعات البرز مرکزی خواهد بود.

  دریای خزر طی پنج روز آینده مواج و متلاطم است؛ همچنین سواحل خلیج فارس در همسایگی بوشهر و خوزستان و نیز شرق دریای عمان روزهای سه شنبه و چهارشنبه مواج خواهد بود.

  بنا بر این گزارش، با توجه به ورود سامانه بارشی از روز چهارشنبه به استان تهران، از این روز تا روز جمعه بارش در سطح استان پیش‌بینی شده است؛ روزهای سه‌شنبه تا چهارشنبه افزایش دما و مجدداً از روز پنجشنبه تا شنبه آینده کاهش نسبی دما در سطح استان تهران رخ خواهد داد.

  منبع :
  حتما بخوانید : یک زن تیم سپاهان را بهم ریخت!
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *