×
×

احتمال باطل شدن مصوبه افزایش حقوق کارگران وجود دارد؟

 • کد نوشته: 885
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 10 بازدید
 • ۰
 • به گزارش تابناک به نقل از ایلنا، حسینعلی حاجی دلیگانی اظهار داشت: قانون اجازه ابطال مصوبه حقوق و دستمزد کارگران در سال ۱۴۰۳ را می‌دهد، زیرا همه مصوبات و تصمیمات جلسات دولتی می‌تواند توسط دیوان رسیدگی و ابطال شود.  وی درباره این‌که برخی از فعالان کارگری عنوان کرده‌اند که امیدوارند دیوان عدالت اداری مصوبه افزایش […]

  احتمال باطل شدن مصوبه افزایش حقوق کارگران وجود دارد؟
 • احتمال باطل شدن مصوبه افزایش حقوق کارگران وجود دارد؟

  به گزارش تابناک به نقل از ایلنا، حسینعلی حاجی دلیگانی اظهار داشت: قانون اجازه ابطال مصوبه حقوق و دستمزد کارگران در سال ۱۴۰۳ را می‌دهد، زیرا همه مصوبات و تصمیمات جلسات دولتی می‌تواند توسط دیوان رسیدگی و ابطال شود.
   

  وی درباره این‌که برخی از فعالان کارگری عنوان کرده‌اند که امیدوارند دیوان عدالت اداری مصوبه افزایش حقوق کارگران در سال ۱۴۰۳ را ابطال کند، آیا این احتمال وجود دارد، گفت: بله، ظرفیت قانون این اجازه را می‌دهد.

  این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همه مصوبات و تصمیات جلسات دولتی می‌تواند توسط دیوان رسیدگی و ابطال شود.

  وی خاطرنشان کرد: البته آئین‌نامه‌های دولت که مربوط به هیأت وزیران است در مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد، ولی در تصمیماتی که یک جمعی گرفته‌اند، در دیوان ظرفیت بررسی وجود دارد.

  حاجی دلیگانی در خصوص آخرین وضعیت بررسی مصوبه حقوق و دستمزد کارگران در سال ۱۴۰۳ گفت: یک طرح سوالی توسط همکاران مطرح شد که بنده هم امضا کردم که وزیر کار بیاید و پاسخگو باشد که چه اقدامی شده و چرا به این شکل تصمیم‌گیری شده است.

  منبع :
  حتما بخوانید : قمه کشی در ساعت یک نیمه شب گرگان
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *