×
×

ورکشاپ یک روزه پوستر «سفیران شهید» در یاسوج برگزار شد

 • کد نوشته: 352
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 12 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرسول شریفی صبح دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران. افزود: به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان، ورکشاپ یک روزه طراحی پوستر با عنوان سفیران شهید در حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. وی ابراز داشت: ورکشاپ طراحی پوستر سفیران شهید با محوریت […]

  ورکشاپ یک روزه پوستر «سفیران شهید» در یاسوج برگزار
شد
 • به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرسول شریفی صبح دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران. افزود: به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان، ورکشاپ یک روزه طراحی پوستر با عنوان سفیران شهید در حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

  وی ابراز داشت: ورکشاپ طراحی پوستر سفیران شهید با محوریت حمله وحشیانه رژیم صهیونسیتی به سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق محقق شد.

  ورکشاپ یک روزه پوستر «سفیران شهید» در یاسوج برگزار شد

  شریفی ادامه داد: در این ورکشاپ یک روزه طراحان گرافیک حوزه هنری استان به تمامی ابعاد مختلف هنری این اتفاق توجه کرده و تلاش داشتند تا با نشانه‌ها و آلمان های دیداری و گرافیکی ابعاد مختلف این جنایت را به تصویر بکشند.

  مسؤول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان گفت: در این ورکشاپ تعداد ده تن از طراحان گرافیک حوزه هنری استان شرکت داشتند و همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی آثار تولید شده در معرض دید عموم علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

  منبع :
  حتما بخوانید : سوال روز بیست و هفتم طرح «زندگی با آیه‌ها» در البرز
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *