×
×

نرخ جوجه یک‌روزه ۱۶ تا ۲۴هزارتومان/صادرات تخم‌مرغ نطفه‌دار بزودی

 • کد نوشته: 25676
 • اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۳
 • 2 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا صدیق پور، دبیر انجمن صنفی جوجه یک روزه درباره وضعیت قیمت جوجه یک روزه به مهر گفت: نرخ جوجه برخی نژادها و سویه‌ها حدود ۱۲ تا ۱۳ هزار تومان است و بعضی نژادها هم بین ۲۵ تا ۲۶ هزار تومان قیمت گذاری شده است؛ اما به طور میانگین نرخ آن […]

  نرخ جوجه یک‌روزه ۱۶ تا ۲۴هزارتومان/صادرات تخم‌مرغ نطفه‌دار
بزودی
 • به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا صدیق پور، دبیر انجمن صنفی جوجه یک روزه درباره وضعیت قیمت جوجه یک روزه به مهر گفت: نرخ جوجه برخی نژادها و سویه‌ها حدود ۱۲ تا ۱۳ هزار تومان است و بعضی نژادها هم بین ۲۵ تا ۲۶ هزار تومان قیمت گذاری شده است؛ اما به طور میانگین نرخ آن بین ۱۶ تا ۲۴ هزار تومان متغیر است.

  وی افزود: بر اساس توافق انجام شده در نیمه دوم سال گذشته میانگین قیمت، به اضافه و منهای ۲۰ هزار تومان بوده که امسال هم تغییری نکرده است.

  وی با بیان اینکه بر اساس تنوع نژادها، سن، کیفیت جوجه‌ها قیمت‌ها متفاوت می‌شود، گفت: این نوسان قیمت در سویه‌های مختلف طبیعی است.

  دبیر انجمن صنفی جوجه یک روزه با اشاره به وضعیت تولید جوجه امسال گفت: در سال جاری هم بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده ماهانه ۱۵۰ میلیون قطعه جوجه‌ریزی در کشور صورت می‌گیرد.

  صدیق پور در پایان گفت: با توجه به بازسازی گله‌های مولد که در حال حاضر بخشی از آن به وسیله واردات تأمین می‌شود، از ماه آینده واردات روند کاهشی داشته و در نیمه دوم سال با توجه به مازاد تولید جوجه جز صادرکننده تخم مرغ نطفه دار خواهیم بود.

  منبع :
  حتما بخوانید : جشنواره فیلم کن ۲۰۲۴ با ابرهای طوفانی و پس زمینه اعتراضی
  شروع شد
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *