×
×

نانومواد جدید ضدعفونی کننده از راه رسید

 • کد نوشته: 1089
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 12 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشگاه مواد و انرژی، ابوذر مسعودی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان گفت: محلول ضدعفونی کننده هوای بیمارستان و ماسک نانو پوشش آنتی ویروس-آنتی باکتری دو محصول نسل جدید نانو مواد ضدعفونی کننده هستند که ما در این شرکت دانش‌بنیان موفق به تولید آن شدیم. وی افزود: از بین […]

  نانومواد جدید ضدعفونی کننده از راه رسید
 • به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشگاه مواد و انرژی، ابوذر مسعودی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان گفت: محلول ضدعفونی کننده هوای بیمارستان و ماسک نانو پوشش آنتی ویروس-آنتی باکتری دو محصول نسل جدید نانو مواد ضدعفونی کننده هستند که ما در این شرکت دانش‌بنیان موفق به تولید آن شدیم.

  وی افزود: از بین بردن ویروس‌ها در ۵ دقیقه در محیط‌های بیمارستانی با محلول و دوام ۱۲ ساعته ماسک از جمله کاربردهای این محصولات است.

  این پژوهشگر اظهار کرد: محلول ضدعفونی کننده ساخته شده کاملا بدون بو و غیرسمی است و تا ۹۹/۹۹ درصد می‌تواند در برابر باکتری مقاوم باشد و برای فلزات نیز خوردگی ایجاد نمی‌کند.

  این محصولات که با هدف ارتقای بهره‌وری در صنعت سلامت تجاری‌سازی شده‌اند، تاییدیه‌ها و مجوزهای لازم را دریافت کرده و تست‌های آنتی باکتریال آنها با استاندارد EN آلمان تایید شده است.

  این طرح توسط ابوذر مسعودی، عضو هیات علمی و محیا نانگیر دانشجوی دکتری مواد پژوهشگاه مواد و انرژی ساخته شده است.

  منبع :
  حتما بخوانید : رباتی که با دادزدن حواسش را جمع می کند!
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *