×
×

مسؤولان برای رفع مشکلات معیشتی مردم تلاش جدی داشته باشند

 • کد نوشته: 1720
 • فروردین ۲۲, ۱۴۰۳
 • 6 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در نماز عید سعید فطر در بوشهر اظهار کرد: باید رمضانی بودن با مراقبت‌های ویژه حفظ شود تا انسان به کمال و سعادت لازم برسد. وی با تأکید بر توجه به مردم‌داری مسئولان دستگاه‌های اجرایی، خدماتی و اداری اضافه کرد: مسئولان مردم‌داری را اصل برنامه خود قرار […]

  مسؤولان برای رفع مشکلات معیشتی مردم تلاش جدی داشته
باشند
 • به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در نماز عید سعید فطر در بوشهر اظهار کرد: باید رمضانی بودن با مراقبت‌های ویژه حفظ شود تا انسان به کمال و سعادت لازم برسد.

  وی با تأکید بر توجه به مردم‌داری مسئولان دستگاه‌های اجرایی، خدماتی و اداری اضافه کرد: مسئولان مردم‌داری را اصل برنامه خود قرار دهند، چون مؤلفه قدرت در جامعه مردم است و اساس هدف نظام اسلامی ایران مردم‌داری به سبک اسلامی است.

  امام جمعه بوشهر ایجاد فضای سراسر آرامش و رفاه برای رشد معنویت و کمال مردم را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: مسئولان برای تحقق مطالبات و خواسته‌های مردم توجه ویژه کنند.

  وی با تأکید بر توجه به حل مشکلات در حوزه اقتصادی و فرهنگی جامعه خاطرنشان کرد: اکنون شرایط اقتصادی جامعه به‌گونه‌ای است که مردم نیاز دارند که تلاش ویژه به حل این مشکلات از سوی دولت و مسئولان اقتصادی شود.

  آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه امور اقتصادی در عرصه ارز، سکه، امور معیشت مردم، گرانی‌ها و گران‌فروشی مناسب نیست تصریح کرد: همه باید تلاش کنند که مشکلات اقتصادی جامعه و زندگی مردم در عرصه معیشت برطرف شود.

  وی به حوزه فرهنگ جامعه پرداخت و گفت: تمام زیرساخت نظام اسلامی ایران فرهنگ است اگر فرهنگ دچار بحران شود تمام زحمات مسئولان به هدر می‌رود.

  خطیب نماز عید سعید فطر بوشهر با استناد به بیانات مقام معظم رهبری در زمینه فرهنگ و عفاف و حجاب تأکید کرد: موضوع حجاب مسئله عادی نیست بلکه مسئله‌ای است که دشمنان از دیر باز از رژیم گذشته برنامه‌ریزی کرده بودند و اکنون به‌صورت جدی به‌دنبال اندلسی کردن تهاجم خودشان هستند.

  وی گفت: خدشه به اقتدار فرهنگی، تهاجم فرهنگی و لاابالی‌گری، بی‌حجابی در دستور کار دشمن قرار دارد به همین خاطر مسئولان به‌ویژه وزیر کشور، قرارگاه‌های استانی و شهرستانی همت کنند طبق ضوابط و قوانین این مشکلات برطرف شود.

  نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه خداوند متعال در ماه مبارک رمضان با غفران رحمتش گناهان انسان‌ها را می‌بخشد اظهار داشت: خداوند در ماه مبارک رمضان ضمن بخشش گناهان، ثواب بسیاری به انسان می‌دهد اما مهم این است که از آن نگهداری شود.

  وی اضافه کرد: در ماه مبارک رمضان بهشتی از ثواب نصیب انسان می‌شود اما اگر از آن نگهداری نشود و آفت و آتش گناه پس از ماه مبارک رمضان به این بهشت ثواب برسد همه آتشین می‌شود.

  منبع :
  حتما بخوانید : اقامه نماز باشکوه عید فطر در گناباد
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *