×
×

محدودیت های AFC حلقه را برای شرایط فعلی باشگاه ها تنگ‌تر می‌کند

 • کد نوشته: 1041
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 13 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تاج در نشست وزیر ورزش و جوانان آنان با مسؤولین فدراسیون فوتبال و مدیران عامل لیگ برتر فوتبال گفت: عید سعید فطر را پیشاپیش تبریک عرض می‌کنم. امروز خدمت وزیر ورزش و جوانان و مسؤولان این وزارت‌خانه و مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتر […]

  محدودیت های AFC حلقه را برای شرایط فعلی باشگاه ها تنگ‌تر
می‌کند
 • به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تاج در نشست وزیر ورزش و جوانان آنان با مسؤولین فدراسیون فوتبال و مدیران عامل لیگ برتر فوتبال گفت: عید سعید فطر را پیشاپیش تبریک عرض می‌کنم. امروز خدمت وزیر ورزش و جوانان و مسؤولان این وزارت‌خانه و مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتر کشور هستیم.

  رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: موضوع فیرپلی مالی که جزو قوانین اصلی آینده فوتبال کشور و تکلیف کشور است و سال‌های قبل به دلیل برخی از مشکلات مجوز حرفه‌ای، سقف بودجه نظر گرفته شد که خالی از اشکال نبود و پس از جمع بندی‌هایی که با وزیر ورزش و جوانان داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که جلسه‌ای با مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتر داشته باشیم چون اجرای فیرپلی مالی زیرساخت و چارچوب‌هایی را می‌طلبد.

  رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: آقای هاشمی اطلاعات کافی از فوتبال دارند و سال‌های سال در ساختار ورزش کشور بوده‌اند و در این جلسه خواستیم مسائل و صحبت‌های همه مطرح شود. مجموع صحبت‌های امروز باید این باشد که در مجوز حرفه‌ای مشکلات کمتری داشته باشیم. AFC هر سال بخش‌نامه و محدودیت‌های خود را جدی‌تر می‌کند و محدودیت‌های جدیدی را ممکن است در آینده در نظر بگیرد و این می‌تواند باعث دردسر شود. از وزیر ورزش و جوانان تشکر می‌کنم که این جلسه برگزار شده است.

  منبع :
  حتما بخوانید : بوئینگ نقش اول سوانح هوایی/پوشش موتور در ارتفاع ۳هزار متری
  جدا شد
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *