×
×

عامل ارعاب شهروندان سیاهکلی در فضای مجازی و حقیقی دستگیر شد

 • کد نوشته: 2773
 • فروردین ۲۴, ۱۴۰۳
 • 15 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمدرضا رحمانی با بیان اینکه اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان خط قرمز مجموعه انتظامی است، اظهار کرد: پلیس قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سو اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند. وی برقراری و ارتقا امنیت پایدار در جامعه را یکی از اهداف […]

  عامل ارعاب شهروندان سیاهکلی در فضای مجازی و حقیقی دستگیر
شد
 • به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمدرضا رحمانی با بیان اینکه اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان خط قرمز مجموعه انتظامی است، اظهار کرد: پلیس قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سو اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند.

  وی برقراری و ارتقا امنیت پایدار در جامعه را یکی از اهداف مهم پلیس قلمداد کرد و بر اصل پیشگیری به عنوان یکی از محوری‌ترین سیاست‌ها و ابزارهای مجموعه انتظامی برای مقابله با وقوع جرم و بزهکاری در جامعه تاکید کرد.

  وی در ادامه گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت از واحد صنفی و درگیری و برهم زدن نظم و امنیت عمومی در یکی از محلات سیاهکل و همچنین تهدید و ارعاب شهروندان در فضای مجازی، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

  فرمانده انتظامی شهرستان سیاهکل با بیان اینکه با اقدامات پلیسی متهم ۲۵ ساله و عامل اصلی درگیری پس از شناسایی با هماهنگی قضائی در منزل پدری اش دستگیر شد بیان داشت: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

  این مقام انتظامی در پایان تصریح کرد: پلیس برای برقراری نظم و امنیت و ایجاد احساس آرامش در بین مردم با افراد شرور به طور قاطع و قانونی برخورد می‌کند.

  منبع :
  حتما بخوانید : صعود چهار کشتی‌گیر به نیمه نهایی/ رقیب یزدانی در گروه
  بازنده‌ها
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *