×
×

شستشوی بیش از ۸۰ کیلومتر شبکه و خط انتقال فاضلاب در بندرگز

 • کد نوشته: 25658
 • اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۳
 • 1 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل رحیمی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران از شستشوی بیش از ۸۰ کیلومتر شبکه فاضلاب طی سال گذشته در شهرستان بندرگز خبر داد و اظهار کرد: این کار با هدف جلوگیری از انسداد شبکه فاضلاب و افزایش رضایتمندی مشترکان انجام شد. وی از انجام ۶۷ مورد رفع گیر در شبکه و […]

  شستشوی بیش از ۸۰ کیلومتر شبکه و خط انتقال فاضلاب در
بندرگز
 • به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل رحیمی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران از شستشوی بیش از ۸۰ کیلومتر شبکه فاضلاب طی سال گذشته در شهرستان بندرگز خبر داد و اظهار کرد: این کار با هدف جلوگیری از انسداد شبکه فاضلاب و افزایش رضایتمندی مشترکان انجام شد.

  وی از انجام ۶۷ مورد رفع گیر در شبکه و انشعابات فاضلاب، بازرسی ۹۰۰ مورد منهول فاضلاب و مه پاشی، ۸۹۰ منهول فاضلاب در سطح شهر به منظور حذف حشرات از شبکه فاضلاب خبر داد.

  مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان گفت: ۴۳ مورد نصب انشعاب جدید فاضلاب، ۲۰ فقره اصلاح انشعاب فاضلاب و ۳۰ مورد تعویض دریچه منهول سرقتی و از جا کنده شده و همسطح سازی ۵۵ فقره دریچه منهول از دیگر فعالیت‌های این امور طی سال گذشته بوده است.
  رحیمی در حوزه آب از تعویض ۷۹ فقره کنتور خراب و فرسوده خبر داد و اظهار کرد: سال گذشته توانستیم نسبت به ۱۰۶ فقره انشعاب آب جدید و استاندارد سازی هفت فقره انشعاب اقدام کنیم.

  این مقام مسؤول گفت: رفع ۳۳۲ مورد اتفاقات انشعاب، رفع ۱۲۹ مورد اتفاقات شبکه و خط انتقال آب شرب، حفر و تجهیز سه حلقه چاه آب شرب، انجام بهسازی و مهندسی مجدد چهار حلقه چاه با افزایش دبی، اصلاح دو هزار و ۷۰۰ متر شبکه و خط انتقال آب شرب از دیگر اقدامات سال گذشته است که انجام شد.

  مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان گفت: انجام ۱۹ هزار و ۹۷۴ مورد آزمون کلر سنجی آب با هدف تأمین آب شرب سالم و بهداشتی، شستشوی ۲۵ کیلومتر شبکه‌های توزیع و خطوط انتقال آب شرب و شستشوی چهار باب مخزن ذخیره آب از اقدامات مهم در راستای بهبود وضعیت کیفی آب در سال ۱۴۰۲ در شهرهای بندرگز و نوکنده است.

  منبع :
  حتما بخوانید : شهردار کردکوی شفاف باشد/وعده های واهی مردم را بی اعتماد کرده
  است
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *