×
×

سکوهای دایمی جدید عرضه لباس تا اردیبهشت راه‌اندازی می‌شود

 • کد نوشته: 340
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 16 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرگزاری مهر، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه شورای مدیران که یکشنبه ۱۹ فروردین در محل این‌وزارت برگزار شد، با اشاره به جمع‌بندی اقدامات سال گذشته و برنامه‌های سال آینده گفت: برگزاری نمایشگاه قرآن از روز اول فروردین جای تقدیر دارد چراکه استقبال خوبی توسط مردم از آن صورت گرفت […]

  سکوهای دایمی جدید عرضه لباس تا اردیبهشت راه‌اندازی
می‌شود
 • به گزارش خبرگزاری مهر، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه شورای مدیران که یکشنبه ۱۹ فروردین در محل این‌وزارت برگزار شد، با اشاره به جمع‌بندی اقدامات سال گذشته و برنامه‌های سال آینده گفت: برگزاری نمایشگاه قرآن از روز اول فروردین جای تقدیر دارد چراکه استقبال خوبی توسط مردم از آن صورت گرفت و این درحالی است که در همه استان‌ها این نمایشگاه برگزار شد.

  وی در ادامه به اهمیت موضوع پوشش و عفاف و حجاب پرداخت و افزود: تاکنون در این زمینه کارگروه مدل و لباس تلاش‌های زیادی کرده اما توقعات خیلی بیشتر است.

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از راه‌اندازی سکوهای دایمی جدید عرضه لباس تا اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: این موضوع با کمک جریان‌های مردمی ممکن است.

  اسماعیلی همچنین در حوزه پوشش به لزوم نقش‌آفرینی پررنگ کانون مساجد و حوزه شورای فرهنگ عمومی اشاره کرد.

  وی با بیان اینکه ما نیاز به سازوکار شفاف داریم و همه ساز و کارهای ما باید شفاف باشد، گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب را در پیش داریم و باید به موضوع فلسطین و غزه و مظلومیت آنها به صورت ویژه پرداخته شود.

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تکالیف برنامه هفتم و بودجه سال ۱۴۰۳ و بازنگری در ساختار فرهنگی گفت: در بودجه ۱۴۰۳ اتفاقات خوبی با همکاری دولت و مجلس رخ داد و در حال حاضر اصلاح بودجه فرهنگی انجام شده است.

  عضو هیأت امنای دانشگاه تهران به اقدامات ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال جدید پرداخت و درباره راه‌اندازی بنیاد پویانمایی، شهر صنایع خلاق، سند موسیقی و راه اندازی بنیاد تئاتر ملی ایران در بهار سال جاری گفت: ما در ۲۰ روز گذشته سه بار در نشست رسانه‌ای‌ها، هنرمندان و نمایشگاه قرآن میزبان رییس‌جمهور بودیم. وزارت فرهنگ اکنون به بهترین موقعیت از لحاظ زیرساختی رسیده است. انشالله امسال نیز پروژه‌های عمرانی هم در کنار سایر اقدامات به خوبی انجام شود.

  منبع :
  حتما بخوانید : ۲ تُن گوشت گرم میان خانواده‌های کم برخوردار البرز توزیع
  شد
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *