×
×

ایجاد تحول در شهر نیازمند هم افزایی بین دستگاه‌های اجرایی است

 • کد نوشته: 1053
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 8 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین واحدیان صبح سه شنبه در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در سال گذشته با سیاست‌گذاری‌های انجام شده و با همکاری اعضای شورای اسلامی بخش قابل توجهی از بودجه محقق و بودجه سال جاری نیز با رویکرد توزیع عادلانه و توجه به تمامی موارد و موضوعات تهیه و […]

  ایجاد تحول در شهر نیازمند هم افزایی بین دستگاه‌های اجرایی
است
 • به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین واحدیان صبح سه شنبه در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در سال گذشته با سیاست‌گذاری‌های انجام شده و با همکاری اعضای شورای اسلامی بخش قابل توجهی از بودجه محقق و بودجه سال جاری نیز با رویکرد توزیع عادلانه و توجه به تمامی موارد و موضوعات تهیه و تدوین شد.

  وی افزود: با تلاش‌های بسیار توانستیم اقدامات خوبی را در سطح شهر رقم بزنیم که نتیجه آن در شهر مشهود است و با همین نگاه در سال جاری در اجرای پروژه‌ها مصمم خواهیم بود و تلاش می‌کنیم.

  شهردار شهرکرد بیان کرد: در سال گذشته با پرهیز از شعار توانستیم برای اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها نقشه راهی تهیه کنیم و طرح‌های مطالعاتی برای اجرای طرح‌های جامع و دریافت اسناد بالا دستی انجام شد.

  واحدیان ادامه داد: با توجه به اینکه فصل کاری در استان و شهر شهرکرد کوتاه می‌باشد بنابراین نیاز داریم تا سرعت پروژه‌ها تسریع شود در همین راستا می‌طلبد ماشین آلات دستگاه‌های اجرایی جهت همکاری با مدیریت شهری پای کار بیاییند.

  وی گفت: افزایش هم افزایی و تعامل دستگاه‌های اجرایی و پرداخت مطالبات شهرداری توسط ادارات می‌توانند مجموعه مدیریت شهری را در اجرای پروژه‌ها و ایجاد تغییر و تحول در شهر کمک کند.

  شهردار شهرکرد تصریح کرد: در سال گذشته شهروندان با پرداخت به موقع عوارضات خود کمک چشمگیری به مدیریت شهری داشتند لذا می‌طلبد دستگاه‌ها نیز مطالبات خود را جهت توسعه شهر پرداخت کنند.

  در ادامه این دیدار اعضای شورای اسلامی شهرکرد از استاندار چهارمحال و بختیاری خواستار همکاری با مجموعه مدیریت شهری شدند تا بتوانند در راستای احداث تقاطع‌های غیرهمسطح، اجرای ادامه کمربندی جنوب و…. گام مؤثری را بردارند.

  منبع :
  حتما بخوانید : ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور
  آغاز شد
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *