×
×

ایجاد بازارچه‌های عرضه مستقیم کالا در شهرستان‌های استان همدان

 • کد نوشته: 466
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 10 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرگزاری مهر، سیدمجتبی حسینی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان برگزار و پس از بررسی سطح عمومی قیمت‌ها، معاون اقتصادی استاندار به ابلاغ سیاست‌های اقتصادی استان و لزوم هماهنگی تمام دستگاه‌های دولتی، فعالین اقتصادی و اصناف استان و همراهی آنها با مردم پرداخت. حسینی افزود: دستگاه‌های اقتصادی متولی بازار باید به طور مستمر […]

  ایجاد بازارچه‌های عرضه مستقیم کالا در شهرستان‌های استان
همدان
 • به گزارش خبرگزاری مهر، سیدمجتبی حسینی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان برگزار و پس از بررسی سطح عمومی قیمت‌ها، معاون اقتصادی استاندار به ابلاغ سیاست‌های اقتصادی استان و لزوم هماهنگی تمام دستگاه‌های دولتی، فعالین اقتصادی و اصناف استان و همراهی آنها با مردم پرداخت.

  حسینی افزود: دستگاه‌های اقتصادی متولی بازار باید به طور مستمر و روزانه، نظارت و کنترل قیمت‌ها را در دستور کار خود قرار دهند.

  وی با اشاره به اینکه پاسخگویی به موقع به شکایات مردمی بیش از گذشته باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: هوشمندسازی نظارت‌ها بر بازار و کالاها و خدمات تولیدی در دستور کار دستگاه‌ها قرار گیرد.

  حسینی ادامه داد: ایجاد بازارچه‌های عرضه مستقیم کالا در همه شهرستانها به منظور حذف واسطه‌ها و کاهش قیمت تمام شده در دستور کار است.

  وی اضافه کرد: تحلیل داده‌های آماری و پیشگیری از بروز نابسامانی و نوسانات از اقدامات ضروری هر دستگاه اقتصادی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

  منبع :
  حتما بخوانید : نمای سبز بازار سرمایه در معاملات ۲۰ فروردین
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *