×
×

استفاده از ظرفیت نخبگان دانشگاه در شورای شهر همدان

 • کد نوشته: 35463
 • خرداد ۹, ۱۴۰۳
 • 3 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی حیدری در دیدار با دانشجویان و انجمن اسلامی دانشگاه بوعلی سینا ضمن ابراز خرسندی از این دیدار و پاسخ کامل و جامع به سوالات دانشجویان در خصوص عملکرد شورا و اقدامات انجام شده در سطح شهر گفت: جریان‌های دانشجویی باید به قوت سابق برگردد. وی افزود: دغدغه این مباحث در […]

  استفاده از ظرفیت نخبگان دانشگاه در شورای شهر همدان
 • به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی حیدری در دیدار با دانشجویان و انجمن اسلامی دانشگاه بوعلی سینا ضمن ابراز خرسندی از این دیدار و پاسخ کامل و جامع به سوالات دانشجویان در خصوص عملکرد شورا و اقدامات انجام شده در سطح شهر گفت: جریان‌های دانشجویی باید به قوت سابق برگردد.

  وی افزود: دغدغه این مباحث در قشر دانشجو افول کرده است و باید به تب و تاب دهه گذشته برگردد، باید تعامل شورا با دانشجو توسط این جلسات و همکاری‌ها بیشتر شود دانشجو با همکاری برای عملکرد بهتر شورا تأثیر قابل توجهی دارد.

  حیدری در ادامه بیان کرد: امید است با این جلسات و تشکل‌های دانشجویی ما بتوانیم از ظرفیت نخبگان و دانشجویان در شورای شهر استفاده کنیم.

  ناصر صفری افلاکی، عضو شورا و نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان نیز در ادامه این نشست گفت: مطالبه‌گری حق دانشجوست و تعامل میان دانشجو و شورای شهر به بهبود اداره شهر کمک شایانی می‌کند.

  همچنین سعید شهابی نیا رئیس مرکز مطالعات و پژوهش شورای شهر همدان افزود: راه‌اندازی سایت رسمی شورای شهر و شهرداری همدان باعث کاهش اتلاف وقت و تخلفات و فساد شده است و ۸۰ درصد مراجعات مردمی توسط سایت پشتیبانی می‌شود و به صورت الکترونیکی پیگیری می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: تمامی کارهای مربوط به ساختمان، ساخت و ساز، زیربنا در این سایت امکان‌پذیر و تمامی ملک‌های شهر قابل پیگیری و بازدید در سایت هستند.

  در پایان سه عضو شورای شهر به پرسش‌های دانشجویان پاسخ دادند.

  منبع :
  حتما بخوانید : حکم توقف حمله به رفح به شورای امنیت ارجاع داده
  می‌شود
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *