×
×

اجرای ۷۲۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی بنیاد مسکن در ملایر

 • کد نوشته: 2728
 • فروردین ۲۴, ۱۴۰۳
 • 10 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرگزاری مهر، محمدمهدی عبدالملکی افزود: در قالب این پروژه‌ها، ۵۲ روستای این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۵۶۰ میلیارد ریال در سطح ۲۴۵ هزار مترمربع با تُناژی بالغ بر ۴۰ هزار تُن آسفالت شد. وی گفت: در استان همدان حجم آسفالت‌ریزی در روستاها یک میلیون و ۱۰۰ هزار مترمربع بود که از این […]

  اجرای ۷۲۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی بنیاد مسکن در
ملایر
 • به گزارش خبرگزاری مهر، محمدمهدی عبدالملکی افزود: در قالب این پروژه‌ها، ۵۲ روستای این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۵۶۰ میلیارد ریال در سطح ۲۴۵ هزار مترمربع با تُناژی بالغ بر ۴۰ هزار تُن آسفالت شد.

  وی گفت: در استان همدان حجم آسفالت‌ریزی در روستاها یک میلیون و ۱۰۰ هزار مترمربع بود که از این میزان، ۲۴۵ هزار متربع آن در شهرستان ملایر اجرا شد و بیش از یک چهارم آسفالت روستاها را شامل می‌شود.

  مدیر بنیاد مسکن ملایر بیان کرد: برای نخستین بار در تاریخ شهرستان ملایر، ۱۳ روستا که از ابتدای انقلاب تاکنون هیچ اقدام عمرانی در آن انجام نشده بود؛ عملیات آسفالت‌ریزی با مساحتی بالغ بر ۵۲ هزار مترمربع انجام شد که بی‌سابقه است و رضایت‌مندی مردم را به همراه داشت.

  عبدالملکی اجرای ۱۱ هزار متر طول جدولگذاری، ۲۱۰ مترطول کانال سنگی، ۶۵۱ مترمکعب سنگ‌کاری و ساخت یک دهانه پل ۹ متری به عرض ۶ متر را از دیگر اقدامات عمرانی در روستاها برشمرد و افزود: این اقدامات برای سال جدید نیز در قالب پروژه‌های متعددی پیش‌بینی شده است.

  وی با بیان اینکه این شهرستان از نظر اجرای طرح‌های هادی، نمره قابل قبولی را در کشور و استان دارد، ادامه داد: شاخص اجرای طرح هادی در کشور ۶۲ درصد، در استان همدان ۹۳ درصد و در شهرستان ملایر ۹۰ درصد است.

  منبع :
  حتما بخوانید : اقامه نماز عید سعید فطر – مهریز یزد
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *