×
×

آزادی ۲۴۰ محکوم مالی و جرایم غیر عمد از زندان‌های خراسان شمالی

 • کد نوشته: 1074
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 10 بازدید
 • ۰
 • حجت الاسلام رضا براتی‌زاده در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: در جریان برگزاری جشن گلریزان امسال تاکنون بیش از ۱۰ میلیارد تومان به منظور آزادی زندانیان موضوع جرایم غیرعمد و دارای محکومیت‌های مالی، جمع‌آوری شده است. وی در ادامه در خصوص تعداد مددجویان بدهکار مالی محبوس در زندان‌های خراسان شمالی بیان کرد: ۱۳۰ محکوم علیه […]

  آزادی ۲۴۰ محکوم مالی و جرایم غیر عمد از زندان‌های خراسان
شمالی
 • حجت الاسلام رضا براتی‌زاده در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: در جریان برگزاری جشن گلریزان امسال تاکنون بیش از ۱۰ میلیارد تومان به منظور آزادی زندانیان موضوع جرایم غیرعمد و دارای محکومیت‌های مالی، جمع‌آوری شده است.

  وی در ادامه در خصوص تعداد مددجویان بدهکار مالی محبوس در زندان‌های خراسان شمالی بیان کرد: ۱۳۰ محکوم علیه مالی در بند با بدهی بیش از ۸۰ میلیارد تومان کماکان در زندان‌های خراسان شمالی به سر می‌برند که منتظر دریافت کمک‌ها و حمایت‌های مالی هم استانی‌های هستند.

  رئیس کل دادگستری خراسان شمالی تصریح کرد: در جشن جریان جشن‌های گلریزان مردم شهرستان‌ بجنورد با تأمین و پرداخت ۵۰ میلیارد ریال، جاجرم با ۲۰ میلیارد ریال، شیروان با ۱۳ میلیارد ریال، اسفراین با ۱۰ میلیارد ریال، آشخانه با ۳ میلیارد ریال، گرمه و فاروج هر کدام با ۵ میلیارد ریال و رازوجرگلان و بام و صفی آباد هر کدام با ۲ میلیارد ریال پای کار آمدند.

  حجت الاسلام براتی‌زاده در سال گذشته و در جریان جشن‌های گلریزان، نیکوکاران خراسان شمالی مبلغ چهل و پنج میلیارد ریال و ستاد دیه کشور هم مبلغ هفتاد میلیارد ریال برای تسهیل زمینه‌های رهایی بدهکاران مالی در بند از زندان‌های استان کمک کردند.

  وی در پایان افزود: با این مساعدت‌ها و حمایت‌های مؤثر، طی سال گذشته، تعداد ۲۴۰ زندانی دارای محکومیت‌های مالی و مرتکبین جرایم غیر عمد با ۱۲۳ میلیارد تومان بدهی، از زندان‌های خراسان شمالی آزاد شدند.

  منبع :
  حتما بخوانید : عامل شرارت در راور دستگیر شد
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *