×
×

کاهش ۷۰درصدی پرونده‌های معوق در قزوین

 • کد نوشته: 749
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 12 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علی شعبانی، رییس کل دادگستری استان قزوین در این خصوص اظهارکرد: با هدف‌گذاری که در نیمه دوم سال گذشته برای کاهش صد درصدی پرونده های مسن و معوق برای کلیه محاکم قضایی استان صورت گرفت، برنامه ریزی های لازم برای تحقق این هدف انجام شد. وی ادامه داد: در […]

 • به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علی شعبانی، رییس کل دادگستری استان قزوین در این خصوص اظهارکرد: با هدف‌گذاری که در نیمه دوم سال گذشته برای کاهش صد درصدی پرونده های مسن و معوق برای کلیه محاکم قضایی استان صورت گرفت، برنامه ریزی های لازم برای تحقق این هدف انجام شد.

  وی ادامه داد: در ابتدای سال گذشته ۳هزار و ۷۸۲ فقره پرونده مسن و معوق در استان وجود داشت که توانستیم با تلاش همکاران تا پایان سال گذشته به ۲هزار و ۶۰۴ فقره پرونده رسیدگی کنیم.

  رییس کل دادگستری استان قزوین اضافه کرد: میزان پرونده های مسن و معوق در سال گذشته نسبت به مدت مشابه ۷۰درصد کاهش داشته است.

  شعبانی افزود: براساس ارزیابی صورت گرفته از محاکم قضایی، دادگاه های بخش استان با ۷۹درصد کاهش رتبه نخست و دادسراهای استان، دادگاه های انقلاب و دادگاه های خانواده با ۷۴درصد کاهش حائز رتبه دوم شده است.

  رییس کل دادگستری استان قزوین با اشاره به وضعیت شعب نامتعارف گفت: در سال۱۴۰۱ در مجموعه قضایی استان ۸۰ شعبه نامتعارف داشتیم که سال گذشته با کاهش ۸۵درصدی به ۱۲شعبه رسیدیم و در این زمینه دادسراهای استان با کاهش ۸۵درصدی حائز رتبه اول شده‌اند.

  منبع :
  حتما بخوانید : بومی‌سازی جنگنده نسل پنجم در این کشور آسیایی/ عکس
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *