×
×

فروش سینماها در ٢٠٢۴ کاهش یافت

 • کد نوشته: 1890
 • فروردین ۲۲, ۱۴۰۳
 • 15 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شرکت تحلیلی گوور استریت پیش‌بینی پیش‌بینی می‌کند که درآمدهای گیشه سینمای جهان امسال به ۳۲.۳میلیارد دلار برسد که از ۳۱.۵میلیارد دلاری که در ابتدا پیش‌بینی می‌کردند بیشتر است. این رقم هنوز کمتر از ۳۳.۹میلیارد دلاری است که سال گذشته در سرتاسر جهان به دست آمد و ۱۰میلیارد دلار کمتر از اوج […]

 • به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شرکت تحلیلی گوور استریت پیش‌بینی پیش‌بینی می‌کند که درآمدهای گیشه سینمای جهان امسال به ۳۲.۳میلیارد دلار برسد که از ۳۱.۵میلیارد دلاری که در ابتدا پیش‌بینی می‌کردند بیشتر است.

  این رقم هنوز کمتر از ۳۳.۹میلیارد دلاری است که سال گذشته در سرتاسر جهان به دست آمد و ۱۰میلیارد دلار کمتر از اوج ۴۲.۳میلیارد دلاری قبل از همه‌گیری کروناست.

  بر اساس گزارش منتشر شده از اطلاعات آنلاین، بر اساس این پیش‌بینی، گیشه بین‌المللی سینما به استثنای چین، بیشترین سود را به خود اختصاص خواهد داد و پیش‌بینی‌ها ۵۵۰میلیون دلار بالاتر از برآورد اولیه ۱۶.۲میلیارد دلاری است.

  دلار قوی ایالات متحده اساسا بیش از یک‌سوم از دستاوردهایی را که در مجموع در بازارهای بین المللی دیده می‌شود، از بین برده است.

  حتی با پیش‌بینی بهبودیافته، شرکت تحلیلی «Gower Street» انتظار دارد گیشه جهانی امسال نسبت به سال گذشته میلادی ۵درصد سقوط کند که اولین افت سالانه پس از همه‌گیری است.

  ۲۴۵۲۴۵

  منبع :
  حتما بخوانید : «کاهش ارزش پول ملی» و «تبعیض طبقاتی» واقعیت‌های تلخ اقتصاد
  ایران هستند/ ایجاد رفاه نسبی، انتظار به حق مردم است
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *