×
×

عکس| طلسم طارمی شکسته شد!

 • کد نوشته: 281
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 11 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرجیو کونسیسائو در نشست خبری پیش از دیدار برابر ویتوریا گیمارش، از احتمال بازگشت مهدی طارمی به فهرست این تیم سخن گفت. سرمربی پرتغالی تأکید کرد که غیبت این بازیکن به دلیل ناآمادگی او در تمرینات بوده است. به نقل از ورزش سه روزنامه اوجوگو نیز در شماره امروز خود نوشته […]

 • به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرجیو کونسیسائو در نشست خبری پیش از دیدار برابر ویتوریا گیمارش، از احتمال بازگشت مهدی طارمی به فهرست این تیم سخن گفت. سرمربی پرتغالی تأکید کرد که غیبت این بازیکن به دلیل ناآمادگی او در تمرینات بوده است.

  به نقل از ورزش سه روزنامه اوجوگو نیز در شماره امروز خود نوشته است که مهاجم ایرانی پس از سه بازی غیبت، با حضور روی نیمکت به لیست تیم بازمی‌گردد چرا که انتظار نمی‌رود او از ابتدا بازی را آغاز کند. ضمن اینکه غیبت اوا نیلسون سبب می‌شود تا تیم به سیستم 442 بازگردد.

  2008186

  اوجوگو در ادامه نوشته است که با محرومیت اوا نیلسون، حالا کونسیسائو می‌تواند با همان سیستم قبلی به میدان برود یا یک مهاجم را کم کند. در صورتی‌که او با سیستم قبلی و حضور دو مهاجم به میدان برود، طارمی به همراه ناماسو و تونی مارتینز گزینه‌های بازی در کنار په‌په هستند.

  این روزنامه به صحبت‌های دیروز کونسیسائو اشاره کرده و نوشته است که او بدون اشاره به موضوع جدایی مهاجم ایرانی و پیوستنش به اینتر میلان، توضیحاتی ارائه کرد و گفت: طارمی همیشه متمرکز بود. زمانی که او به اردوی تیم دعوت نشد، به این دلیل بود که از نظر بدنی و آمادگی برای بازی‌ها در وضعیت خوبی قرار نداشت. اما او واقعاً می‌خواهد بازی کند، مانند همه اعضای گروه. اگر شما در وضعیت خوبی باشید، فراخوانده می‌شوید. طارمی هم اکنون در وضعیت خوبی است.

  اوجوگو نوشته که این صحبت‌های کونسیسائو یعنی ما می‌دانیم که طارمی جزء دعوت شدگان است. با این حال انتظار نمی‌رود که او به جمع یازده بازیکن اصلی بازگردد. او پس از دیدار با چاوز و از زمان حضور در اردوی تیم ملی ایران و شرکت در جام ملت‌های آسیا، برای پورتو بازی نکرده است.

  257 251

  منبع :
  حتما بخوانید : قدردانی استاندار از مدیر مخابرات استان سمنان جهت برنامه‌ریزی
  مناسب در طول برگزاری انتخابات
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *