×
×

سردار صفوی: هیچ یک از سفارتخانه‌های اسرائیل در امنیت نیست /صهیونیست‌ها هر شب خواب مردن می‌بینند

 • کد نوشته: 305
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 12 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سرلشکر سیدیحیی صفوی، مشاور عالی رهبر انقلاب، در مراسم گرامیداشت شهدای حمله تروریستی به ساختمان کنسولگری دمشق با بیان این‌که «دیگر هیچ یک از سفارتخانه‌های رژیم صهیونیستی در امنیت نیست»، یادآور شد: تا دیروز ۲۷ سفارتخانه رژیم تعطیل شده‌اند از جمله در مصر، اردن، بحرین و ترکیه این اتفاق از ترس […]

 • به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سرلشکر سیدیحیی صفوی، مشاور عالی رهبر انقلاب، در مراسم گرامیداشت شهدای حمله تروریستی به ساختمان کنسولگری دمشق با بیان این‌که «دیگر هیچ یک از سفارتخانه‌های رژیم صهیونیستی در امنیت نیست»، یادآور شد: تا دیروز ۲۷ سفارتخانه رژیم تعطیل شده‌اند از جمله در مصر، اردن، بحرین و ترکیه این اتفاق از ترس رخ داده است و مفهومش آن است که مقابله با این رژیم سفاک یک حق قانونی و مشروع است.

  وی تاکید کرد: تعجب‌آور است که آمریکا و دیگر کشورهای حامی رژیم جنایتکار تا دیروز جنایت و حمله صهیونیست‌ها به کنسولگری ایران در دمشق را محکوم نکردند. البته سازمان ملل و بسیاری از کشورها و سازمان‌ها این اقدام را محکوم کردند.

  مشاور عالی فرمانده کل قوا با بیان این‌که «ایران در زمینه حمله به کنسولگری ایران در دمشق رسماً اعلام مواضع کرده است»، اظهار کرد: رهبر انقلاب با قدرت سیلی پشیمان‌کننده‌ای را وعده داده‌اند. جبهه مقاومت آماده است؛ اینکه چگونه خواهد شد، باید منتظر زمان باشیم ولی همین اعلام مواضع ایران و جبهه مقاومت باعث چنان وحشت و ترس صهیونیست‌ها شده که ده‌ها هزار شهرک‌نشین صهیونیستی به‌ویژه از شمال فلسطین که همان جنوب لبنان است از شهرک‌ها فرار کردند و به مغازه‌ها و فروشگاه‌ها هجوم آوردند و حتی موتور برق خریدند و عده‌ای هم فرار کردند.

  وی تصریح کرد: سایه ترش و وحشت در سرزمین‌های اشغالی سایه انداخته و صهیونیست‌ها هر شب خواب مردن می‌بینند؛ آنان ترسوترین آدم‌ها هستند هرچند ما آنان را انسان نمی‌شناسیم.

  ۲۷۲۱۵

  منبع :
  حتما بخوانید : مریم بحرالعلومی داور ایمجین ایندیای اسپانیا شد
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *