×
×

خرید واحد ۶۵ متری در این منطقه تهران با ۲ میلیارد تومان + جدول

 • کد نوشته: 1855
 • فروردین ۲۲, ۱۴۰۳
 • 12 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روزهای اخیر قیمت خرید ملک در منطقه ۱۳ تهران را مورد بررسی قرار دادیم، حال در این گزارش قیمت خرید مسکن در منطقه ۱۴ را با توجه به افزایش قیمت مسکن در اسفندماه بررسی خواهیم کرد. به نظر می‌رسد همچنان رکود در بازار مسکن حاکم است. البته از اواسط پاییز تا […]

 • به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روزهای اخیر قیمت خرید ملک در منطقه ۱۳ تهران را مورد بررسی قرار دادیم، حال در این گزارش قیمت خرید مسکن در منطقه ۱۴ را با توجه به افزایش قیمت مسکن در اسفندماه بررسی خواهیم کرد.

  به نظر می‌رسد همچنان رکود در بازار مسکن حاکم است. البته از اواسط پاییز تا پایان سال گذشته خرید و فروش در بازار مسکن به کمترین میزان خود طی سال‌های اخیر رسیده است.

  عده‌ای از کارشناسان اظهار می‌کنند که وضعیت این بازار با عرضه واحدهای نهضت ملی توسط دولت سیزدهم از حالت رکودی خارج و قیمت‌ها کاهشی می‌شود اما براساس رسم هرساله این بازار به نظر می‌رسد در اردیبهشت ماه مجدد افزایش قیمت مسکن را تجربه خواهیم کرد، زیرا از ابتدای اردیبشهت‌ماه فصل جابه جایی مستأجران خواهد بود.

  خرید واحد ۶۵ متری در این منطقه تهران با ۲ میلیارد تومان + جدول

  منطقه ۱۴ جز مناطق متوسط تهران محسوب می‌شود که بسیاری از اقشار مختلف در این منطقه ساکن هستند؛ البته این منطقه به علت وجود تعدادی کارخانه از صنایع متنوع، منطقه صنعتی هم به شمار می‌رود.

  بنا براین گزارش، برای خرید یک واحد ۶۵ متری در منطقه اتابک تهران با عمر ۱۳ سال ساخت، نیازمند حداقل ۲ میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان است.

  ۲۲۰

  منبع :
  حتما بخوانید : ببینید | غیبت قالیباف از گزارش صداوسیما / شوخی سردار
  حاجی‌زاده با خبرنگاران؛ عیدی دادن متفاوت به مسئولان در غیاب رئیس
  مجلس!
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *