×
×

جلوگیری دانشگاه آکسفورد از حضور یک استاد مطالعات اسلامی در نشست علمی دانشگاه شهید بهشتی

 • کد نوشته: 309
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 9 بازدید
 • ۰
 • به گزارش مبلغ دانشگاه آکسفورد از حضور پروفسور نیکولای ساینای استادتمام مطالعات اسلامی خود در سلسله نشست‌های علمی درآمدی به اخلاق قرآنی که توسط انجمن علمی معارف دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود، جلوگیری نمود. گفتنیست روز جمعه 17 فروردین ماه سال جاری قرار بود دکتر نیکولای ساینای (Dr. Nicolai Sinai)؛ استادتمام مطالعات اسلامی دانشگاه […]

 • به گزارش مبلغ دانشگاه آکسفورد از حضور پروفسور نیکولای ساینای استادتمام مطالعات اسلامی خود در سلسله نشست‌های علمی درآمدی به اخلاق قرآنی که توسط انجمن علمی معارف دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود، جلوگیری نمود.

  گفتنیست روز جمعه 17 فروردین ماه سال جاری قرار بود دکتر نیکولای ساینای (Dr. Nicolai Sinai)؛ استادتمام مطالعات اسلامی دانشگاه آکسفورد با عنوان «خدا، آزادی انسان و عقل سلیم اخلاقی در قرآن» در نشستی با حضور دکتر مسعود آذربایجانی؛ استادتمام روانشناسی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به سخنرانی بپردازد که با فشار مسئولان دانشگاه آکسفورد، این نشست لغو شد. دکتر ساینای در پیام خود برای مسئولان برگزاری این نشست نوشته است:

  پیام دکتر ساینای

  “متأسفانه #دانشگاه_آکسفورد به من دستور داده است که فردا در رویداد آنلاین شما صحبت نکنم. من فقط می توانم از طرف خودم عذرخواهی کنم که شما را در موقعیت ناخوشایندی قرار دادم که یک سخنرانی را اعلام کردم اما اکنون نمی تواند برگزار شود …”

  منبع :
  حتما بخوانید : گران‌ترین شهاب سنگ روی زمین که برای ۸۰هزار سال تکان
  نخورده‌است!/ عکس
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *