×
×

تلاش دو بانک برای دریافت مجوز مالکیت بر سرخابی ها

 • کد نوشته: 1305
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 11 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛پس از بی‌نتیجه ماندن واگذاری مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در چند مرحله، حدود یک ماه پیش اعلام شد که این دو باشگاه به دو بانک غیردولتی واگذار خواهند شد تا مشکل مالکیت مشترک آنها به‌طور کامل حل شود. در گزارش تسنیم نوشت:پس از این موضوع،‌ اظهارات زیادی درباره موانع قانونی […]

 • به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛پس از بی‌نتیجه ماندن واگذاری مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در چند مرحله، حدود یک ماه پیش اعلام شد که این دو باشگاه به دو بانک غیردولتی واگذار خواهند شد تا مشکل مالکیت مشترک آنها به‌طور کامل حل شود.

  در گزارش تسنیم نوشت:پس از این موضوع،‌ اظهارات زیادی درباره موانع قانونی بانک‌ها برای تیمداری مطرح شد و برخی‌ اعلام کردند به‌دلیل اینکه حق بنگاهداری ندارند نمی‌توانند مالکیت این دو باشگاه را به‌عهده بگیرند.

  هرچند استقلال مشتری ندارد و مزایده امروز این باشگاه لغو شد اما با این حال شنیده می‌شود بانک‌هایی که از آنها به‌عنوان خریداران احتمالی پرسپولیس و استقلال یاد می‌شود، در چند روز گذشته نامه رسمی خود را به بانک مرکزی و شورای‌عالی پول و اعتبار ارسال کرده‌اند تا بتوانند مجوز خرید این دو باشگاه را دریافت کنند و سپس اقدام رسمی برای خرید استقلال و پرسپولیس انجام خواهد شد.

  استقلال و پرسپولیس تا تاریخ 5 اردیبهشت‌ماه برای بارگذاری مدارک خود در سامانه AFC زمان دارند و در صورتی که مشکل مالکیت آنها حل نشود، نمی‌توانند در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند.

  251 251

  منبع :
  حتما بخوانید : توضیحات مبین‌نت درباره اختلالات اینترنت کشور
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *