×
×

۹۲ اخطاریه زیست محیطی در کردستان طی سال گذشته صادر شد

 • کد نوشته: 640
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 18 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/کردستان مدیرکل حفاظت محیط زیست کردستان گفت: سال گذشته ۴۶ مورد آلودگی محیط زیستی در استان ثبت و ۹۲ اخطاریه صادر شد. اقبال حمیدی امروز دوشنبه (۲۰ فروردین) اظهار کرد: ثبت آلودگی های محیط زیستی در سال گذشته نسبت به مدت مشابه در سال ماقبل آن که ۲۲ مورد بوده ۱۰۹ درصد رشد داشته است. […]

  ۹۲ اخطاریه زیست محیطی در کردستان طی سال گذشته صادر
شد
 • ایسنا/کردستان مدیرکل حفاظت محیط زیست کردستان گفت: سال گذشته ۴۶ مورد آلودگی محیط زیستی در استان ثبت و ۹۲ اخطاریه صادر شد.

  اقبال حمیدی امروز دوشنبه (۲۰ فروردین) اظهار کرد: ثبت آلودگی های محیط زیستی در سال گذشته نسبت به مدت مشابه در سال ماقبل آن که ۲۲ مورد بوده ۱۰۹ درصد رشد داشته است.

  وی افزود: تعداد اخطاریه های صادر شده هم در سال گذشته که ۹۲ فقره بود نسبت به سال ماقبل آن که ۷۰ فقره بود افزایش ۳۱ درصدی داشته است.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست کردستان، ادامه داد: سال گذشته طرح آموزشی یک ساعت با محیطبان در مدارس برای ۹ هزار و ۱۸۶ نفر ساعت به اجرا درآمد.

  حمیدی ادامه داد: میزان سطحی از مناطق تحت مدیریت محیط زیست استان که سال گذشته طعمه حریق شد ۷۰۴.۳۹ هکتار و این میزان در سال ماقبل آن ۲۲۴.۷۵ هکتار بود.

  وی با اشاره به اینکه سال گذشته هزار و سه مورد صید غیرمجاز آبزیان در استان توسط این یگان کشف شد، بیان کرد: کشف شکار غیرمجاز پرندگان در سال ۱۴۰۱، ۴۵ مورد و در سال گذشته به ۷۳ مورد بود.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست کردستان اضافه کرد: در مجموع سال گذشته ۲۵۳ مورد تخلف زیست محیطی در استان کشف و ۲۹۲ متخلف هم شناسایی و تحویل مراجع قضایی داده شد.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : یک والیبالیست خوزستانی دیگر در مسیر محمد موسوی
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *