×
×

۵۵۰ پایگاه کمیته امداد در استان یزد آماده دریافت زکات فطره

 • کد نوشته: 1149
 • فروردین ۲۱, ۱۴۰۳
 • 15 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/یزد بیش از ۵۵۰ پایگاه در کلیه شهرها و روستاهای استان یزد آماده دریافت زکات فطریه و کفاره هم استانی‎‌ها هستند. حجت الاسلام «سید ابوالفضل امام» رییس اداره اجرایی زکات یزد اعلام کرد: همزمان با عید سعید فطر بیش از ۵۵۰ پایگاه در کلیه شهرها و روستاهای استان آماده دریافت زکات فطریه و کفاره شهروندان […]

  ۵۵۰ پایگاه کمیته امداد در استان یزد آماده دریافت زکات
فطره
 • ایسنا/یزد بیش از ۵۵۰ پایگاه در کلیه شهرها و روستاهای استان یزد آماده دریافت زکات فطریه و کفاره هم استانی‎‌ها هستند.

  حجت الاسلام «سید ابوالفضل امام» رییس اداره اجرایی زکات یزد اعلام کرد: همزمان با عید سعید فطر بیش از ۵۵۰ پایگاه در کلیه شهرها و روستاهای استان آماده دریافت زکات فطریه و کفاره شهروندان است و همچنین دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری به منظور جمع‌آوری زکات فطریه و دریافت صدقه‌ی اول ماه نیز آمادگی دارند.

  وی با اشاره به امکان جدید دستگاه‌های کارتخوان (نانینو) در نانوایی‌های سراسر استان برای پرداخت زکات فطره و کفارات، گفت: به منظور سهولت در پرداخت خیرات نان، زکات فطره و کفاره، گزینه‌ای در دستگاه کارت خوان هوشمند نانوایی‌های سراسر استان تعبیه شده که مردم می‌توانند با انتخاب هر یک از گزینه ها، نسبت به پرداخت مبلغ مورد نظر اقدام کنند.

  این مسئول با اشاره به رویکرد کمیته امداد برای بهره‌گیری از شیوه‌های نوین و الکترونیکی در دریافت کمک‌های مردمی و سهولت پرداخت زکات فطره و کفارات توسط روزه‌داران گفت: شهروندان می‌توانند فطریه و کفارات خود را با شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۵*۸۸۷۷* با تلفن‌همراه و یا نصب اپلیکیشن موبایلی «نظر» پرداخت کنند.

  وی گفت: مردم نیکوکار استان یزد می‌توانند برای پرداخت زکات فطره و کفارات خود از شماره کارت‌های «فطریه عام: ۷۹۶۹ ۵۰۰۵ ۹۹۷۹ ۶۰۳۷، فطریه سادات: ۶۲۳۴ ۵۰۰۶ ۹۹۷۹ ۶۰۳۷، کفاره غیرعمد: ۴۵۰۱ ۵۰۰۷ ۹۹۷۹  ۶۰۳۷ و کفاره عمد: ۲۷۷۷ ۵۰۰۸ ۹۹۷۹ ۶۰۳۷» اقدام کنند.

  به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد یزد، امام در پایان تصریح کرد: زکات فطره جمع‌آوری شده نیکوکاران یزدی در همان روز عید سعید فطر توسط کمیته امداد به حساب مددجویان تحت حمایت واریز خواهد شد.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : پایان دعوی میان تسلا و اپل بر سر کشته شدن یک مهندس
  اپل
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *