×
×

گلریزان یک میلیاردی مردم بهاباد برای آزادی زندانیان

 • کد نوشته: 124
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 6 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/یزد هشتمین جشن گلریزان شهرستان بهاباد برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد، یک میلیارد تومان جمع آوری کرد. «علیرضا تیموری» فرماندار بهاباد در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان و خیران بهابادی در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری شهرستان برگزار شد، گفت: نیت خالصانه، نهادینه کردن فرهنگ کمک و نوع دوستی در جامعه […]

  گلریزان یک میلیاردی مردم بهاباد برای آزادی زندانیان
 • ایسنا/یزد هشتمین جشن گلریزان شهرستان بهاباد برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد، یک میلیارد تومان جمع آوری کرد.

  «علیرضا تیموری» فرماندار بهاباد در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان و خیران بهابادی در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری شهرستان برگزار شد، گفت: نیت خالصانه، نهادینه کردن فرهنگ کمک و نوع دوستی در جامعه و تلاش صادقانه مسئولین، اساس برگزاری جشن گلریزان است.

  وی افزود: کمک به همنوعان و دستگیری از نیازمندان در جشن گلریزان، سنت زیبایی است که افراد خیر و نیکوکار با یاری از آنان تلاش دارند تا دل خانوادهای را در این ماه پر خیر و برکت شاد کنند.

  «سید محمود میرابوالقاسمی» رئیس ستاد دیه شهرستان نیز ضمن قدردانی از حضور خیرین و نیکوکاران بهابادی در هشتمین جشن گلریزان، گفت: مردم خیر و نوع‌دوست بهاباد در هشتمین جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، مبلغ یک میلیارد تومان کمک کردند.

  وی ابراز امیدواری کرد که با کمک خیرین و ستاد دیه، این زندانیان به ‌زودی به آغوش خانواده‌های خود باز گردند.

  میرابوالقاسمی با بیان این که کمک به افراد نیازمند و آزادی زندانیان غیرعمد، صدقه جاریه و باقیات صالحات و توشه آخرت است، افزود: این اقدام یک کار مثبت و پسندیده است و هر کسی که در این راه قدمی بردارد، توشه آخرت خود را تامین می‌کند.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *