×
×

کمیته‌های مقاومت فلسطین عملیات در قلقیلیه را تبریک گفتند

 • کد نوشته: 128
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 11 بازدید
 • ۰
 • کمیته‌های مقاومت فلسطین عملیات مقاومتی داوطلبانه‌ای را که اتوبوس صهیونیست‌ها در شرق قلقیلیه را هدف قرار داد، تبریک گفت. به گزارش ایسنا، کمیته‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای اعلام کرد: ما عملیات قلقیلیه را که یک عملیات منحصربفرد و شکست سخت اقدامات امنیتی رژیم صهیونیستی بود، تبریک می‌گوییم. این عملیات نشان می‌دهد که مردم و مقاومت […]

  کمیته‌های مقاومت فلسطین عملیات در قلقیلیه را تبریک
گفتند
 • کمیته‌های مقاومت فلسطین عملیات مقاومتی داوطلبانه‌ای را که اتوبوس صهیونیست‌ها در شرق قلقیلیه را هدف قرار داد، تبریک گفت.

  به گزارش ایسنا، کمیته‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای اعلام کرد: ما عملیات قلقیلیه را که یک عملیات منحصربفرد و شکست سخت اقدامات امنیتی رژیم صهیونیستی بود، تبریک می‌گوییم. این عملیات نشان می‌دهد که مردم و مقاومت قدرت و پویایی و ابتکار را برای غافلگیر کردن دشمن و رهبران نازی آن و انجام حملات قدرتمند علیه قاتلان و مجرمان در هر زمان و مکانی دارند.

  به نقل از خبرگزاری شهاب، در این بیانیه آمده است: ما خواهان تشدید انتفاضه و انقلاب و عملیات شهادت طلبانه در تمام خاک سرزمینمان و به کارگیری تمام امکانات و نیروها هستیم تا این دشمن نازی بهای جنایت‌ها و کشتارهایش علیه مردم ما را بدهد؛ کشتارهایی که در مقابل چشم و گوش تمام جهان صورت می‌گیرد.

  رسانه‌های رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه گزارشی از وقوع یک تیراندازی در خیابان شماره «۵۵» در حدفاصل شهرک عزون و روستای الیاس نبی در شرق قلقیلیه در شمال کرانه باختری منتشر کردند.

  طبق گزارش اولیه در این تیراندازی ۲ شهرک نشین زخمی شدند.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *