×
×

کشف ۳۲ پرنده شکار شده در بازرسی از منزلی در بخش خشت

 • کد نوشته: 1750
 • فروردین ۲۲, ۱۴۰۳
 • 11 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/فارس رئیس اداره محیط زیست شهرستان کازرون از ۳۲ پرنده شکار شده در بازرسی از یک منزل در بخش خشت خبر داد و گفت: با همکاری رئیس حوزه قضایی بخش خشت و مامورین انتظامی این پرندگان کشف شده است. محمدامین بیرامی امروز، ۲۲ فروردین در این زمینه ضمن تقدیر از مسئولان قضایی و انتظامی این […]

  کشف ۳۲ پرنده شکار شده در بازرسی از منزلی در بخش خشت
 • ایسنا/فارس رئیس اداره محیط زیست شهرستان کازرون از ۳۲ پرنده شکار شده در بازرسی از یک منزل در بخش خشت خبر داد و گفت: با همکاری رئیس حوزه قضایی بخش خشت و مامورین انتظامی این پرندگان کشف شده است.

  محمدامین بیرامی امروز، ۲۲ فروردین در این زمینه ضمن تقدیر از مسئولان قضایی و انتظامی این شهرستان اظهار کرد: پرندگان شکار شده شامل دراج، تیهو، کبوتر است و یک قبضه اسلحه تک لول ساچمه‌زنی مجاز از این شکارچی به دست آمده است.

  رئیس اداره محیط زیست شهرستان کازرون با اشاره به اینکه محیط زیست، به‌رغم گستردگی‌اش، بسیار فقیر و شکننده شده است، گفت: در این میان، حیواناتی که در مناطق تحت مدیریت زندگی می‌کنند، حال و روزی بهتر از گیاهان در معرض انقراض ندارند و لازم است با محدود شدن شکار بی‌رویه از پرندگان و حیات وحش مراقبت کرد.

  بیرامی ادامه داد: شکار و صید بی رویه اعم از قانونی و غیر قانونی زمین، آسمان و آب‌های جامعه ما را برای حیوانات بسیار ناامن کرده است به گونه‌ای که بسیاری از گونه‌های پرندگان در معرض خطر انقراض هستند. پیش از اینان، گونه‌های دیگری به دست شکارچیان به طور کامل از بین رفته‌اند و نسل شان منقرض شده است.

   رئیس دادگاه بخش خشت نیز با تقدیر از خدماتی که محیط زیست در این بخش انجام داده است، قانون را خط قرمز و فصل الخطاب برای برخورد با متخلفان دانست و بر لزوم پایبندی به موازین قانونی تاکید کرد.

  صالحی اضافه کرد: دستگاه قضایی در این زمینه با قاطعیت و بدون اغماض با متخلفان برخورد می کند.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : رویکرد برخی از علمای اهل تسنن در سیستان و بلوچستان برخلاف
  منافع ملی است
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *