×
×

کشف روانگردان با قیمت کیلویی ۶ میلیارد تومان از خانه یک سوداگر مرگ در شرق تهران

 • کد نوشته: 676
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 11 بازدید
 • ۰
 • رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر با ۲ کیلوگرم روانگردان گران قیمت خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ به دنبال دریافت خبری مبنی بر توزیع مواد روانگردان از سوی فردی در پایتخت رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس […]

  کشف روانگردان با قیمت کیلویی ۶ میلیارد تومان از خانه یک
سوداگر مرگ در شرق تهران
 • رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر با ۲ کیلوگرم روانگردان گران قیمت خبر داد.

  به گزارش ایسنا، سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ به دنبال دریافت خبری مبنی بر توزیع مواد روانگردان از سوی فردی در پایتخت رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت که در جریان تحقیقات انجام شده، مشخص شد که این فرد در یکی از شبکه‌های اجتماعی اقدام به تبلیغ و فروش مواد روانگردان کرده است.   به دنبال این موضوع کارکنان اداره مبارزه با جرایم سایبری پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با همکاری ماموران پایگاه دوم این پلیس با انجام اقدامات فنی و مهندسی اجتماعی موفق شدند مخفیگاه متهم را در یکی از محلات شرق پایتخت مورد شناسایی قرار دهند.  

  وی با بیان اینکه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم برای دستگیری متهم اخذ شد، گفت: در ادامه تیم‌های عملیاتی پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در اقدامی غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همچنین اقدام به بازرسی محل دستگیری این فرد کردند که در جریان آن دو کیلو مواد روانگردان گران‌ قیمت به ارزش بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال را کشف کردند. در جریان این بازرسی دو قبضه سلاح کمری به همراه ۱۲ فشنگ جنگی نیز کشف شد.

  باباپور با بیان اینکه اقلام و موادمخدر مکشوفه نیز به همراه متهم به مقر پلیس منتقل شد، گفت: متهم در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد و گفت که قصد داشته تا مواد رونگردان را در بسته‌های کوچک به فروش برساند.

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ افزود: برای متهم دستگیر شده پرونده‌ای تشکیل شد و این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی هم در این خصوص همچنان ادامه دارد.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : تمدید مهلت الکترونیکی کردن مجوزهای کسب و کار تا ۱۵ اردیبهشت/
  ۴۸ هزار یزدی هنوز اقدام نکرده‌‎اند
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *