×
×

کسب رضایت مردم، الگوی تعالی سازمانی است

 • کد نوشته: 667
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 13 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: کسب رضایت مردم، الگوی تعالی سازمانی است و این امر یکی از ابزارهای مهم و تأثیرگذار برای ارتقاء و توسعه دستگاه‌ها محسوب می‌شود. هاشم علایی ۲۰ فروردین در جمع خبرنگاران با بیان اینکه آرامش، مشارکت، کار و تلاش، شعار کارکنان شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل در سال […]

  کسب رضایت مردم، الگوی تعالی سازمانی است
 • ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: کسب رضایت مردم، الگوی تعالی سازمانی است و این امر یکی از ابزارهای مهم و تأثیرگذار برای ارتقاء و توسعه دستگاه‌ها محسوب می‌شود.

  هاشم علایی ۲۰ فروردین در جمع خبرنگاران با بیان اینکه آرامش، مشارکت، کار و تلاش، شعار کارکنان شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل در سال ۱۴۰۳ می باشد، افزود: الگوی تعالی سازمانی یکی از ابزارهای مهم و تأثیرگذار برای ارتقاء و توسعه دستگاه‌ها محسوب می‌شود و ضروری است تا با پیاده سازی ارزش‌ها و مفاهیم بنیادین تعالی سازمانی تا حصول نتیجه نهایی که همان کسب رضایت مردم است، قدم برداریم.

  وی ادامه داد: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال جدید به عنوان سال جهش تولید با مشارکت مردم، این شرکت بر تأسی از فرامین رهبری، مبادرت به نامگذاری سال ۱۴۰۳ با عنوان «آرامش، مشارکت، کار و تلاش»، کرده است تا ضمن ایجاد رفاقت و مشارکت میان مجموعه، در جهت پیشبرد اهداف عالیه سازمان و افزایش رضایتمندی مراجعین، حرکت مضاعفی داشته باشد.

  علایی گفت: برنامه‌های سال جدید با محوریت توسعه شهرک‌ها، تأمین زیرساخت‌ها، تعیین تکلیف قراردادهای راکد و اجرای برنامه‌های حمایتی از واحدهای تولیدی ادامه خواهد داشت و امیدواریم با کمک کارکنان و مشارکت صاحبان واحدهای تولیدی، شاهد رشد تولید و افزایش حضور سرمایه گذاران در استان باشیم.

  انتهای پیام

  منبع :
  حتما بخوانید : ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس سمپاد و نمونه در هرمزگان آغاز
  شد
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *