×
×

کاهش بیش از ۷۰ ‌درصدی‌ مغروقین رودخانه‌های خوزستان از ابتدای سال تاکنون

 • کد نوشته: 160
 • فروردین ۱۹, ۱۴۰۳
 • 16 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/خوزستان رییس هیات نجات غریق و غواصی خوزستان از کاهش بیش از ۷۰ درصدی مغروقین از ابتدای سال تاکنون باتوجه به انجام طرح گشت زنی پیشگیری از غرق شدگی در سواحل رودخانه‌های استان خبر داد. امید جشان‌زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: بررسی‌های ما برحسب داده‌های مرکز اورژانس و پزشکی قانونی از کاهش بیش […]

  کاهش بیش از ۷۰ ‌درصدی‌ مغروقین رودخانه‌های خوزستان از ابتدای
سال تاکنون
 • ایسنا/خوزستان رییس هیات نجات غریق و غواصی خوزستان از کاهش بیش از ۷۰ درصدی مغروقین از ابتدای سال تاکنون باتوجه به انجام طرح گشت زنی پیشگیری از غرق شدگی در سواحل رودخانه‌های استان خبر داد.

  امید جشان‌زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: بررسی‌های ما برحسب داده‌های مرکز اورژانس و پزشکی قانونی از کاهش بیش از ۷۰ درصدی مغروقین در فروردین امسال خبر می‌دهد؛ برای تداوم طرح گشت پیشگیری از غرق شدگی در سواحل رودخانه‌های استان خوزستان که در واقع یک طرح انسان دوستانه است و نیز تثبیت این آمار نیاز به حمایت مسئولان استانی داریم.

  وی با بیان این که صمیمانه از منجیان غریق که در این طرح همکاری داشتند، تشکر می‌کنم، افزود: کاهش آمار غرق شدگی در رودخانه های استان در این بازه زمانی بی‌سابقه بوده و این مهم را مدیون جانفشانی و از خود گذشتگی منجیان غریق هستیم.

  رییس هیات نجات غریق و غواصی خوزستان گفت: برای اجرای این طرح مهم پیگیری و تلاش های فراوانی صورت گرفت؛ طبق آمار پزشکی قانونی در فروردین سال گذشته ۱۴ نفر غریق و فوتی داشته‌ایم که امسال به لطف حضور، دیده بانی و آگاهی بخشی منجیان غریق خوزستان، در نوروز سه نفر و در مجموع از ابتدای سال تاکنون نیز ۴ نفر غریق فوتی داشته‌ایم که البته هیچکدام نیز در محدوده گشت‌زنی منجیان غریق نبوده‌اند.

  وی بیان کرد: از اول فروردین تاکنون تعداد ۱۶ نفر نجات یافته توسط هیات‌های نجات غریق شهرستانی گزارش شده است که این افراد از کودک سه ماهه تا مرد بزرگسال بوده‌اند و در حین غرق شدگی توسط تیم‌های گشت زنی پیشگیری هیات نجات غریق استان خوزستان نجات یافتند.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *